Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Yazılım

Office 2016 ön izleme yayınlandı

Microsoft, Office 2016 ‘ nın halka açık ön izleme sürümünü yayınladı. Üctersiz olarak indirebileceğiniz Office 2016, Windows 7 ve üstü işletim sistemleriyle çalışıyor.

Microsoft Ignite Konferansında CEO Satya Nadella tarafından yapılan duyuru ile Office 2016 önizleme sürümünü herkese açık şekilde yapılacağını bildirdi. Office 2013 sürümünün üzerine bir sürü yenilik getiren Office 2016, Office 365 üyeliği olmadan ortak düzenleme sistemini, web sürümlerinden masaüstü uygulamalarınada eklemiş bulunuyorlar.

office2016

Şimdilik Word’ de bulunan ortak düzenleme özelliği, yakında tüm yazılımlarına gelmesi bekleniyor. Office 2016 Bulut teknolojisyle sıkı sıkaya çalışan bir sürüm olarak gözüküyor. Hazırladığınız dosyalarınıza tüm cihazlarınız dan istediğiniz yerde kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olacak bulut teknolojisi yeni Office 2016′ da birçok alanda kullanılmış. Bunları deneyerek sizde keşfedebilirsiniz. Aşağıdaki butonu kullanarak Office 2016 deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Office 2016' yı kurabilmek için bilgisayarınızdan Office 2013 kaldırmanız gerekiyor!

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Microsoft’un son işletim sistemi olan Windows 10‘a Microsoft Office 2016 Beta sürümü yayınlandı.  Aslında Office 2016 tam sürüm olarak çıkacaktı ancak kullanıcıların yoğun isteği...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.