Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnceleme

Bilgisayarınızı Güncel Tutun! Driver Booster Nedir?

Günümüz şartların da yazılım ve Program sektörü oldukça gelişmiş durumda, Bilgisayarlar da bu gelişimde büyük bir parça olarak yer alıyor, Özellikle sürücü ve donanımlar da tam performans almak temel gereksinimler arasında işte bunun için tek tek arama yoluyla sürücü bulmak yerine İobit firması tarafından geliştirilen ve kullanımı oldukça kolay bir yazılım ile bunu sağlamak mümkün, Driver Booster yazılımı çok şık ve güvenli bir yazılım günümüzde ise kullanımı çok yaygın şimdi sizlerle beraber bu programı bir inceliyelim.

IOBit Driver Booster programı bilgisayarınızı analiz eder, güncellenmesi gereken sürücüleri size listeler ve bu sürücüleri tek tıklama ile güncellemenizi sağlar, böylelikle siz ekran kartı, ses kartı, ağ kartı gibi kartlarınızın sürücülerini üreticilerin sitelerinden teker teker kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Bulut tabanlı yapısı ile sürücülerin en son sürümlerini takip eder ve sizi haberdar eder, Driver Booster programının iki sürümü var Driver Booster Free ücretsiz versiyonu güncellenmesi gereken sürücüleri listeler ve yüklemenizi sağlar. Driver Booster Pro sürümü ise bu özelliklerin yanında üç bilgisayara kadar teknik destek imkanı sunar. Güncel olmayan sürücüler işletim sisteminde pek çok soruna yol açar, bunlardan en çok karşımıza çıkacak sorun ” ekran kartı yanıt vermeyi durdurdu” veya “Ekran kartı çalışmayı durdurdu” gibi hatalardır.

Peki Program Bize ne gibi özellikler sunuyor?

  • Sorunlara karşı eski sürücülere dönme desteği
  • Güncel online veritabanı
  • Veri kurtarma ve güvenlik merkezi
  • Oyunlar için sürücü optimizasyonu
  • Harici cihazlar için sürücü desteği
  • Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP desteği
  • Türkçe desteği

Programın Sistem Gereksinimleri Nedir?

  • 1.2 GHz veya daha hızlı işlemci
  • 512 MB bellek (en az)
  • 100 MB boş sabitdisk alanı

Programı kullanırken kullanıcıların pek bir işlem yapmasına gerek kalmıyor ve uygulama bilgisayarınıza en uygun Driverları kendisi bularak kuruyor. Bu sayede iş için, oyunlar için veya multimedya işlemler için kullandığınız sürücülerin en iyi şekilde yüklendiğinden emin olabiliyorsunuz.

Oyun Hızlandırma ile Performans artışı mümkün mü ?

Oyun Hızlandırma oyunlarda bilgisayarınızın performasını sistem kaynaklarınızın daha iyi optimize edilmesini sağlayarak yükseltmektedir. Bilgisayarımızda bir oyun çalışırken arka planda birçok farklı uygulama ve hizmet çalışmaktadır. Eğer çok sayıda uygulama ve hizmet çalışıyorsa sistem kaynaklarınız darboğaza girer ve bilgisayarınız komutlarınıza daha geç tepki vermeye başlar. Bu durum oyunları da etkilemektedir. Game Booster kullanarak RAM belleğinizin sadece oyunlar için optimize edilmesini ve uygulama önceliğinin oyunlara verilerek diğer sistem kaynaklarının oyunlara aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Oyun Hızlandırma sistem kaynaklarınızın optimizasyonunun yanısıra oyunlarda sabit diskinizin de performansını artırabilmekte.

Driver Booster Kullanıcıları ne düşünüyor?

“IObit sürücü Booster mevcut en iyi yazılımdır. Yıllardır tüm IObit sürücü Güçlendiricileri ve diğer Iobit yazılımlarını kullanıyorum. Driver Booster, dizüstü bilgisayarımın eski sürücülerini bulur ve diğer Iobit yazılımlarını kullanarak sistemlerimin sorunsuz çalışmasını sağlar. Her zamanki gibi IObit, dizüstü bilgisayarımın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için yeni teknolojiyle yenilenen harika bir yazılımla tekrar yapıyor.” Mike Goggans

“Günde bir tarama, eski sürücüleri uzak tutar. Sürücüler güncellemeleri için ayrı ayrı bakmak yerine; Driver Booster sadece tek bir tıklama tüm bilgisayarımın sürücülerini güncel tutabilir! Driver Booster, özellikle en son güncellemelere ihtiyaç duyan zorlu oyunlar söz konusu olduğunda oyun deneyimimi geliştirdi. IObit ürünleri bana bilgisayarımın gerçek yeteneğini gösterdi.” M. Talal Hafez

Ayrıca bu yazılımın Driver Booster Free ve Driver Booster Pro’da dahil olmak üzere 7/24 Teknik Destek servisi bulunmakta Driver Booster Pro için ise %100 iade garantisi bulunuyor.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Yazar

Teknoloji, Oyun ve Linux Dünyasına İlgi duyan, Özgür Yazılım ve Programlama ile ilgilenen Yazmayı ve Okumayı seven birisi, ÖYAKDER Derneği Toplumsal Üyesi Mozilla’da geliştirici, Tech Dergi’de 2019’dan beri yazar.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.