Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Site İncelemeleri

Filmlerdeki Gibi Hacker Olun!

Uzun mu uzun bir aradan sonra sizler için bir siteyi daha inceleyeceğiz ve bildiğiniz gibi bizim bir bıyık metremiz ile puan vereceğiz. Gelelim sitenin ekran görüntülerine.
[divider]Ekran Görüntüleri[/divider]  
2015-09-11 23-55-11 Ekran görüntüsü
2015-09-11 23-59-20 Ekran görüntüsü
 
 
[divider]Site Hakkında Görüşlerimiz[/divider] Evet biliyoruz, bizimde çok hoşumuza gidiyor. O yabancı film ve dizilerde gördüğümüz gibi delice klavyeye basarak sanki bir hacker gibi davranmak acayip havalı. Kendinizi tatmin etmek için yada bir hollywood yıldızı gibi hissetmek istiyorsanız bu site tam size göre! Site bizim çok hoşumuza gitti. Boş vaktinizi tamamen boşa harcamak için mükemmel bir site diyebiliriz. Siteye ilk girdiğiniz de kendinizi nasıl ve nerede hissetmek istiyorsanız onu seçiyorsunuz ve tadaa işte o sahnenin içindeyiz şimdi burnunuzla bile bir yerleri hackleyebilirsiniz. Yani diyeceğimiz o ki biz bu siteyi beğendik. işte bıyık metrede puanımız.

[button color=”white” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”geektyper.com”]Siteye Git![/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.