Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Yüzlerce Steam Oyun Kodu Hediye Ediyoruz

Gerek sitemiz üzerinde gerekse sosyal medya hesaplarımız üzerinden uzun zamandır onlarca Steam oyun kodu hediye ettik. Bundan sonra yayınladığımız her haberde ve düzenli olarak sosyal medya hesaplarımızdan Steam oyun kodları dağıtmaya devam edeceğiz. Telegram grubumuz içerisinde de aralıklarla oyun kodları ve sürpriz hediyeler dağıtmaya devam edeceğiz.

Steam oyun kodu nedir?

Steam üzerinde kullanabileceğiniz, içerisinde rastgele oyun barındıran ürün anahtarıdır. İçerisinde bulunduğu oyun hakkında herhangi bir bilgimiz olmamasına karşın içerisinde çok basit oyunlardan çok kaliteli oyunların çıkma ihtimali bulunmakta.

Oyun kodları kaç defa kullanılabilir?

Paylaşılan bir kod sadece bir defa kullanılabilir ve ilk kullanan kişi oyunu steam kütüphanesine ekler.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Oyun kodunu nasıl kullanabilirim?

Oyun kodunu kullanabilmeniz için öncelikle bilgisayarınızda Steam yüklü olması gerekiyor. Steam uygulmasını açtığınızda üst menüde “Oyunlar” açılır menüsünün üzerine geliyoruz ve burada “Steam’ de Ürün Etkinleştir..” kısmına tıklıyoruz. Gelen ekranda öncelikle “İleri” daha sonra “Kabul ediyorum” butonlarına tıklıyoruz ve ürün kodu gireceğimiz ekran geliyor buraya sizler için paylaştığımız oyun kodlarından birini önce siz yazarsanız kodun içerisinde bulunan oyunu kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

Steam Key girme animasyonu
Oyun Kodu girme animasyonu.
Steam Oyun Kodu: GCKFL-Q4PVW-7G2MA

Telegram grubumuzu takip edin oyun kodlarını ve sürpriz hediyeleri kaçırmayın!

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.