Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!

Birkaç ay içinde ismi duyulan ve geçen ayda Marvy Games şirketi tarafından sunulan yerli MMOFPS oyunu Bora resmen tüm oyun camiasına duyurulmuştu, Raunen takma adlı Yunus Ketme ”Founder, CPO” oyunla ilgili soruları Youtube ve diğer sosyal medya hesapları ile de kısa videolar ve oyunun içinden hikaye ve görseller ile yanıtlamaya devam etmişti, günümüzde gelişen yerli oyun sektöründe MMOFPS oyunları çok büyük yer teşkil ediyor, peki Bora nasıl bir oyun olacak? Dilerseniz beraber bir bakalım.

Bora MMOFPS Mete Kurt Karakteri.

Marvy Games Tarafından yayınlanan Oyun Hikayesi.

”Fırtına Öncesi Sessizlik Sona Erdi. Takımınızı Seçin! Milli savunma sistemleri Türkiye’nin her eylem dışarıdan rahatsız etti. Türkiye’nin yükselişini durdurmak için dünya çapında daha önce hiç var olmamış bir takımı çağırdılar. Öte yandan Türkiye, güçlü takımla mücadele için hazırlandı. Şimdi, hazırlıklar yapılır, silahlar temizlenir, planlar yaratıldı, herkes savaşa yerleşti.”

Bora MMOFPS Hikayenin yayınlandığı Görsel.

Oyunun tanıtımı başladığı günden beri Türk tarihini anımsatan müziklerin yer alıyor olması ilgi çeken konulardan birisi olmuş ve Raunen takma adlı Yunus Ketmen’in Youtube hesabına gözler çevrilmişti. Öbür yandan ise kısa soru cevap videoları da işe heyecan katmıştı, Yaklaşık 1 ay önce yayınlanan İntro müziği ise tüm takipçileri bu oyuna kenetlemiş gibi gözüküyor.

Bora MMOFPS’de bir karakter olması bekleniyor.

Tüm Yerli oyunlarımızı güzel yerlerde görmeyi dileyen bizler bazen sonuç hüsran olunca da üzüle biliyoruz, Bora MMOFPS oyunu tanıtımıyla ve izlediği oyun anlayışı ile de şuan tüm oyun severlerin gönlünde taht kurmuş durumda. Rekabet yerli oyun sektöründe hızla kızışıyor gibi gözüküyor.

Bora MMOFPS.

Diğer taraftan ise Bora hakkında hala Marvy Games şirketinin Teknoloji ve Oyun konusunda içeriklerle uğraşan hiçbir siteye veya Kanala fazla bir bilgi veya yayın sunmadığı da gözlerden kaçmıyor yaklaşık bir seneyi aşkın süreçte çalışan Marvy Games bu güzel oyunu bakalım oyun severlerle ne zaman buluşturacak.

Oyundan bir karakter.

Ben çok büyük bir heyecanla bu yerli oyunu bekliyorum eğer sizde böyle düşünüyorsanız kayıt süreci ve açık betadan haberdar olmak için yazının içinde vermiş olduğum Sosyal medya hesaplarından birini takip edebilir, veya site üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bora MMOFPS Resmi Sitesi: https://borafps.com/

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
4 Yorum

4 Comments

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.