Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Yeni Call Of Duty Göründü

Aksiyon FPS oyunlarından en çok oynananlardan biri olan Call Of Duty serisinin yeni oyunu göründü. Oyun “Treyarch” firması tarafından geliştirilecek.
Bildiğiniz üzere her senenin sonlarına doğru yeni bir Call Of Duty oyunu piyasaya sürülür. Bu sene de durumun aynı olacağı çok açık. Çünkü yeni Call Of Duty oyunu gün yüzüne çıktı. Yeni Call of Duty oyununu geliştirecek olan firma aslında oyuncuların da yakından tanıdığı/bildiği bir firma. Önceden Call Of Duty 3, Call Of Duty: World at War gibi serinin başka oyunlarını geliştiren Treyarch firması, bu sene de yeni bir Call Of Duty ile ağırlığını koyacak.
Geriye oyuncunun aklında iki soru işareti kalıyor. O da oyunun isminin ne olacağı, ve konusunun ne olacağı. İnternette sızan bilgilere göre bir ihtimal World At War 2 gelebilir.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

Call of Duty Mobile’ın yeni güncellemesi ile 10. Sezon ‘’Av’’ Başlıyor. Vahşi alanlarda geçecek yeni sezonla birlikte oyuncular, Makarov’un izini sürebilecekleri yeni görevlere atılabilecekler....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.