Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

PUBG MOBILE için Cadılar Bayramı Güncellemesi

16.10.2019 güncellemesi
16.10.2019 güncellemesi

Hayatımıza bir anda giren ve çoğumuzun kendimizi içinde bulduğu zamanla evde film izlemek yerine aile içi PUBG oynama etkinliklerinde bulmuşuzdur. Oynamayana bile merak uyandırıp “neymiş bu PUBG acaba indirip denesem mi?” diye geçmiştir.

Hiç Oynamayanlar için Nedir Bu PUBG ?

Oyunun amacı; 100’e kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayarak etrafta silah, araç ve çeşitli kaynaklar bularak, tüm rakiplerini yenerek ve giderek daralan oyun alanında hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyor.

16.10.2019 tarihinden itibaren PUBG MOBİLE oyuncuları, ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden yapacakları güncelleme ile bambaşka bir oyuncu deneyimine imza atacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Türkiye ve dünyada en çok oynanan mobil oyunlardan olan PUBG, merakla beklenen 0.15.0 güncellemesini yayınladı.

0.15.0 içerik güncellemesi kapsamında tüm PUBG MOBILE haritalarına ve oyun türlerine eklenen yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

Zombileri Öldür, Özel Biyolojik Silahları Kazan

PUBG MOBILE bu yılın başında Resident Evil 2 ile gerçekleştirdiği ortaklık kapsamında oyuna Survive Till Dawn modunu ekleyerek, zombileri savaş alanına çıkarmıştı. Bugünden itibaren oyuncular yenilenmiş silahlar ve cadılaştırılmış canavarlarla savaşarak tam bir “Cadılar Haftası” ruhuna girecek. Terkedilmiş fabrikalarda yeni bir insan düşman grubu dahil ediliyor. Oyuncular bu bölümde düşmanları ve cadıları öldürerek gelişmiş özel biyolojik silaklar kazanma şansı elde edecek.

Yeni ve Daha Güçlü Araçlar

 • BRDM-2 Amfibik Zırhlı Araç – Oyuncular sadece işaret fişeği ile çağrılabilen ve alınan hasarı azaltan bu özel tankla hem karada hem de suda yolculuk edebilecekler.
 • Çıkıntılara Tutunma – Uzun süredir beklenen çıkıntılara tutunma özelliği ile oyuncular binalar ve konteynerler arasında tırmanarak daha önce erişilemeyen noktalara gidebilecekler.
 • Desert Eagle – Tüm tabancalar arasında en yüksek hasara ve namlu çıkış hızına sahip bu yeni tabanca, kurşun başına 62 hasar verir. Lazer Nişangâh, Holografik Nişangâh, Silah Lazeri ve şarjör eklentilerine hazır halde geliyor.
 • Petrol Varilleri – Tüm haritalarda bulunabilen araç petrol varilleri üzerlerine birkaç kurşun atarak patlatılabiliyor.
 • Grafiti – Oyuncular artık dört farklı grafiti tipiyle kendi işaretlerini savaş alanına bırakabilecekler.
 • Silah iyileştirmeleri ve ek düzenlemeler M16A4, Vector, UMP45 ve MK47 Mutant silahları yeni eklentiler, mühimmat türleri ve taşıma kapasitelerinin yanı sıra diğer performans ve grafik iyileştirmeleri ile geliştirildi.

Ağır Silah Modu Yolda

 • Helikopterler – Oyuncular, yeni saldırı helikopteri ile artık gökyüzüne yükselip düşmanlarını havadan avlayabilecek.
 • Süper Silah Sandığı – Düzenli olarak ortaya çıkan ve 3 dakikadan sonra etkinleşen yeni bir sandık. Hava yardımı silahları, Seviye 3 Zırh ve Ağır Silah Modu silahları ve benzeri özellikler içerir.
 • Takım Arkadaşı Canlandırma – Ölen takım arkadaşlarınızın kimlik kartlarını toplayıp en yakındaki İletişim Kulesi’ne götürdüğünüzde, hızlıca onları canlandırabileceksiniz.
 • Yeni Ağır Silah Modu Silahları – Patlayıcı RPG-7, M3E1-A, M79 Bomba Atar ve M134 minigun artık oyunda.
 • Hava Saldırısı Sinyali – Oyuncular haritadaki hedef bölgelere hava saldırısı düzenleyebilecek.
 • Araç Tamir Paketleri – Paketlerle birlikte hasar almış araç ve tekerlekler tamir edilebilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.