Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Oyuncular İçin Oluşturulmuş Opera GX Erken Erişime Açıldı!

Opera Software, PC oyuncularına yönelik özel bir tarayıcı olan Opera GX ‘i hazırladı.

Opera GX, arayüz olarak Razer Chroma LED aydınlatma entegrasyonlu bir tasarım sunuyor. Öte yandan daha fazla kontrol ve hızlı erişilebilirlik için benzersiz özellikler de içeriyor.

Opera Gx Arayüz

Opera GX’in en büyük özelliği, bilgisayarınızın CPU ve RAM‘inin ne kadarını kullanabileceğini ayarlamanızı sağlayan GX Kontrol paneline sahip olması. Bu sayede diğer tarayıcıların aksine kullanıcı isteğine göre arka plan işlemlerini sınırlandırarak oyun deneyiminiz etkilenmemesine yardımcı oluyor.

Ayrıca, Twitch yayınları için özel kenar çubuğuna sahip olan tarayıcı, Twitch hesabınızı tarayıcıya eklediğiniz taktirde yayınlar için bildirim almanızı da sağlayan özelliği de eklemiş. Bununla beraber normal Opera tarayıcısında bulunan Whatsapp, Telegram, Facebook ve Vkontakte gibi mesajlaşma servislerinin yanına Discord, Youtube ve Reddit kısayolları eklenmiş.Oyun haberleri ve en iyi oyun fırsatları için özel bir yer olan GXCorner’ı da kenar çubuğunda bulmak mümkün.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Son olarak bu yeni tarayıcının içerisinde dahili reklam engelleyici ve VPN bulunuyor.

İlk etapta sadece Windows işletim sistemleri için kullanılabilir olan OperaGX’e buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Rastgele Oyun Kodu: 29W2A-P2TLF-4N6GP

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.