BORA, WhatsApp ve Telegram ile Kayıt Almaya Başladı!

Marvy Games, yerli ve milli MMOFPS oyunu olan BORA için kayıtları yepyeni bir yöntemle almaya başladı.

Yakın zamanda çıktığı sinematik tanıtım ile merakla bekleyen oyuncuların heyecanını arttıran Marvy Games, WhatsApp ve Telegram ile kayıt almaya başladığını duyurdu. Türk oyun sektöründe bu tür bir kayıt sistemini ilk olarak kullanan Marvy Games, hem bir oyuncunun birden fazla hesabının olmasını engellemeyi hem de hile konusunda kararlı olmayı amaçlıyor.

Bora MMOFPS Telegram Kayıtlarını Duyurduğu Görsel.

Boraya Telegram İle Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Daha önce Türkiye’de bu tür bir kayıt sistemini kullanan hiçbir firma olmadığını ve ilk olduklarını vurgulayan Marvy Games CEO’su Levent Kurt, oyuncuların daha adil ve eşit bir ortamda oyun oynayacaklarına dair vaatleri olduğunu ve bunu sağlamak için tüm sistemlerini bu doğrultuda geliştirdiklerini vurguladı.

Özellikle telefon numarası ile kayıt sisteminin, oyuncuların tek bir hesap ile oynamaları hususunda önemli bir etken olacağını belirten Marvy Games CEO’su Levent Kurt, bunun hile kullanımında da önemli bir caydırıcılığı olacağını belirtti.

Oyuncular, konum bilgisi paylaşarak kayıt olmayı tercih ettiklerinde, çevrelerinde olan etkinliklerden haberdar olabilecekleri gibi, o an bulundukları bölgeye özel yapılabilecek etkinlikleri öncesinde öğrenebilecekler.

Oyuncuların alternatif bir kayıt sistemi kullanamayacakları ve bu sistem dışında bir kayıt seçeneği bekleyenlerin Bora’ya giriş yapamayacakları Marvy Games CPO’su Yunus “Raunen” Ketme, yayınladığı son videoda açıkça belirtti.

Bora MMOFPS Whatsapp İle Kayıtlarını Duyurduğu Görsel.

Whatsapp İle Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Marvy Games, adil ve eşit oyun vurgusunun altının boş olmadığını, kayıt sistemiyle birlikte bir kez daha göstermiş oldu. Bu güzel oyunu sabırsızlık içinde beklemeteyiz.

Bora Sosyal Medya Hesapları:

Boranın Resmi Sitesi İçin Tıklayın

Bora Resmi Facebook Hesabı

Bora Resmi İnstagram Hesabı

Bora Resmi Twitter Hesabı

Bora Resmi YouTube Hesabı

Bora Telegram Resmi Bildirim Kanalı

Murat Tarafından Yazıldı

Teknoloji, Oyun ve Linux Dünyasına İlgi duyan, Özgür Yazılım ve Programlama ile ilgilenen Yazmayı ve Okumayı seven birisi, ÖYAKDER Derneği Toplumsal Üyesi Mozilla’da geliştirici, Tech Dergi’de 2019’dan beri yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir