Akıllı Saat ile Oynayabileceğiniz Mükemmel Oyun

Teknoloji her gün çok daha yükseğe tırmanıyor. Teknoloji de çıtanın bir hayli yukarı çıktığı zamanlarda yaşıyoruz. Giyilebilir teknolojilerin çıkmasıyla sanal gerçeklikte giderek arttı, artan bu teknoloji oyunlara da yansıdı. Sanal ile Gerçek Dünyanın bir araya geldiği yepyeni oyunlar çıkmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de akıllı saat ile oynayabileceğiniz TİLT isimli oyun.

tilt oyunu, tilt, akıllı saat
tilt oyunu, tilt, akıllı saat Tilt oyununa ait bir görüntü


Akıllı saatin ekranını kullanarak telefonunuzdan oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyunun amacı platformdaki topu saatimiz ile kontrol ederek platformdan düşmeden kırmızı noktaları toplamak. Oyunu oynamak için telefon kameranızı saate tutuyorsunuz ve saati hareket ettirerek topu kontrol ediyorsunuz. Son derece eğlenceli bu oyunu akıllı saati olan takipçilerimiz hemen deneyebilirler. Aşağıdaki butonu kullanarak Google Play’ den oyunu Akıllı Telefonlarınıza indirebilirsiniz.
[button color=”green” size=”big” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thirteen.tilt”]Tilt – Augmented Reality | İNDİR[/button]

Anıl Durgun Tarafından Yazıldı

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Bir Cevap Yazın