Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

AC Unity Türkçe Yama Çıktı

Ubisoft’un her sene spor oyunu gibi devamlı düzenli olarak çıkardığı Assassins Creed serisini eğer oyun dünyasıyla azıcık da olsa ilgiliyseniz bilmemeniz gibi bir durum imkansıza yakın…
Bilirsiniz ki Ubisoft’un bu seneki bir çok oyun dergisinin ve sitesinin söylemine göre “Bomba”‘sı olan oyun Assasins Creed Unity. Assasin’s Creed serisi Türk toplumu tarafından oldukça ilgi gören de bir oyun serisi. Fakat yabancı dil seviyesi herkesin iyi değil ve Assasin’s Creed, gerçeği soruşturma ve araştırma üstüne kurulmuş bir oyun olduğundan, ingilizceniz üst seviyede değilse oyundan bir şey anlamanız pek mümkün değil.
Ee tabii ki oyun ingilizceyse oynamamazlık edemeyiz, Türkçe dil desteği gelmesi için genelde firmalara söylemlerde bulunuruz ama Türkiye’deki aşırı korsan kullanımından dolayı firmaların çokta umrunda değil tabii.
Fakat şimdi bahsedeceğim haber özellikle Assasin’s Creed hayranlarını oldukça sevindirecek.
Evet, oyun için %100 TAMAMEN bir türkçe yama yayınlandı. Yama Animus Projesi adında bir grup tarafından hazırlandı. Oyun içerisinde yaklaşık çevirilmesi gereken 200.000 tane kelime var. Bu binlerce kelimeyi Animus Projesi 75 günde 10 kişilik ekipleri ile başardı. Ayrıca ekip ileride çıkacak olan Dead Kings DLC (ek paket)’ine de çeviri hazırlamak içi hazırlığa başladı.
Türkçe yamaya burdan ulaşabilirsiniz:

Assassin’s Creed: Unity & DLC

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

İlk olarak yeni nesil konsollara çıkan oyun şimdide Pcye çıkacak ve işte sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 (64 bit)...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.