Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Otomobil

Tesla’ ya rakip Polestar 2 geliyor

Volvo’ nun elektrikli araç markası Polestar, ürettiği Polestar 1 Hibrit aracından sonra, şimdi de tam elektrikli modeli olan, Polestar 2‘ yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Hedefinde Tesla olan, Volvo bugün Polestar 2‘ den ilk görüntüleri yayınladı. Bu ay içerisinde bu modelin tanıtılmasını öngörüyoruz. Elimizden geldiğince bu bilgileri sizlere sunarak bilgilendirmeye çalışacağız.

Volvo Polestar2

Polestar 2 modeli kendisine rakip olarak Tesla Model 3′ ü görüyor. Özelliklerine baktığımız da Polestar2, Tesla Model 3′ den çok az geride kalıyor. 400 Beygir gücünde, 550 kilometre menzile sahip olan Polestar2 özellikle sesli asistan konusunda dikkatleri üzerine çekiyor.

Kullanıcı ile araç etkileşimlerinde yeni ve daha iyi yöntemlerin kullanacağını söyleyen firma, Google ve Android ile iş birliğiyle çalışmış. Google Asistan’ ın araç içi versiyonu olan Google Android HMI ilk olarak Polestar2′ de kullanılacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Yapılan açıklamayla aracın, Care by Volvo araç abonelik hizmetiyle satışa çıkacak araçlardan biri olacağı bildirildi.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.