Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Yerli mesajlaşma uygulamaları [Güncelleme]

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp üzerinde büyük bir güvenlik açığı tespit edildi. Bunun üzerine yerli mesajlaşma uygulamaları kullanılmalı ki böylesine güvenlik açıklarının yaratacağı problemlerle karşı karşıya kalmayalım diye düşündük ve sizler için yerli mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirdik.

Dedi: Mesajlaşma Uygulaması

Dedi Uygulaması Arayüzü

İlk uygulamamız, Bilgi Teknolojileri Ve İnternet Güvenliği Derneği tarafından geliştirilmiş DEDİ isimli uygulama.DEDİ ile telefonunuzun internet bağlantısını veya mümkün olan bir Wi-Fi ağını kullanarak sevdiklerinizle mesajlaşabilir, onlarla sesli ve görüntülü olarak iletişim kurabilir ayrıca resim, sesli mesaj, video ve belge gönderebilirsiniz.

‎Dedi: Mesajlaşma Uygulaması
‎Dedi: Mesajlaşma Uygulaması
Developer: BTİDER
Price: Free

Laff Messenger

Laff Uygulaması Arayüzü

Laff isimli uygulamamız ise Argela isimli bir Türk firması tarafından geliştirildi. Bu uygulama da diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi güvenli ve ücretsiz. Kendi sloganları ile indirme bağlantılarını sizlere sunalım. Başka Laff’a gerek yok, uygulamamızı indirin ve keşfedin!

Laff Messenger (Beta)
Laff Messenger (Beta)
Developer: Argela
Price: Free
‎Laff Messenger
‎Laff Messenger
Developer: Argela
Price: Free

BiP Messenger

BiP uygulaması arayüzü

Bip Messenger ise Turkcell tarafından geliştirilmiş ücretsiz ve tüm operatörler tarafından kullanılabilen,dünya devi uygulamalar da dahi bulunmayan bir çok özelliği kullanarak çevrenizle iletişimde kalabilirsiniz. Bu uygulamanın en sevilen özelliği ise kaybolan mesaj özelliği mesajı yazıyorsunuz belirlediğiniz süre sonra mesaj ortan kayboluyor. Daha fazla uzatmadan uygulamanın indirme bağlantılarını verelim.

Wirofon [Artık Kullanılmıyor]

Wirofon uygulama görüntüsü

Türk Telekom tarafından geliştirilen ve yayınlanan yerli mesajlaşma uygulaması Wirofon, yapılan açıklamalarla birlikte tamamen kullanıma kapatıldı ve Google Play ve App Store olmak üzere tüm market uygulamalarından kaldırıldı.

Wirofon ise Türk Telekom tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulamasıdır. Wirofon, tüm operatör müşterilerine sunulan yeni nesil iletişim platformudur. WiFi ya da mobil internet bağlantısı üzerinden kullanabileceğiniz uygulama ile sevdiklerinizle ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü görüşme yapabilir; fotoğraf, video ve ses dosyalarını paylaşabilirsiniz.

Wirofon
Wirofon
Price: Free
‎Wirofon
‎Wirofon
Price: Free

Sizler için yerli mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirdik. Diliyoruz ki bu türlü yerli uygulamalarımız giderek gelişir ve güçlenir ki kendimizi daha güvende hissederiz. Yorum kısmından beğendiğiniz yerli mesajlaşma uygulamaları hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederseniz yakında yapacağımız sürprizleri kaçırmazsınız. Instagram ve Facebook sayfalarımız üzerinden yapacağımız duyuruları kaçırmayın.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Oturum aç

Bir cevap bırakın

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.