Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Whatsapp Karanlık Mod Dahil Sürprizler ile Gelecek

karanlık mod whatsapp

Facebook’un satın almak için büyük bir çaba gösterdiği Snapchat ile hayatımıza giren silinen mesajlar bir süre sonra Facebook’un bünyesinde bulunan WhatsApp’ta da karşımıza çıkacak. 
bahsettiğimiz özellik ile kullanıcılar mesajlarının ne zaman silineceğini belirleyerek gönderecek ve mesaj için belirlenen süre dolduğunda otomatik olarak herkes için yok olacak. Gelişme aşamasında olan özellik 10 saniye , 1 dakika , 1 saat ya da 1 gün süre tanıma hakkı ile gelecek. Bir diğer özellik ise, Karanlık mod.

Karanlık Mod ve Yeni Özellikler

Android 10 ve iOS 13 ile bizlerle buluşan karanlık mod özelliği bir çok uygulamaya entegre olmuş durumda yakın zamanda Whatsapp ile de karşımıza çıkacak. Karanlık Mod özelliği AMOLED ekrana ev sahipliği yapan cihazlarda ciddi oranda pil tasarrufu yapılmasına imkan tanıyacak. 

2020 yılında Whatsapp‘ta karşımıza çıkacak olan diğer özellik ise gönderilen fotoğrafların Google üzerinden aranmasını sağlayacak.

whatsapp karanlık mod

Whatsapp’a entegre edilecek olan diğer özellik ise reklamlar olacak. 2020 yılında kullanıma girmesi beklenen güncelleme ile WhatsApp durumları arasında tıpkı Instagram’da olduğu gibi reklamlar görülecek. İnstagram’ı büyük bir pazar haline getiren reklamlar, Whatsapp’ta da işletmeler tarafından revaçta olacağını tahmin ediyoruz.

Haberlerimizi ve diğer tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Merhaba Ben Tolgahan, 20 Yaşında Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) öğrencisiyim. Sanat,Spor ve Teknoloji alanları oldukça ilgimi çekmekte. Önce ki iş tecrübelerimde organizasyon firmalarında çalışma fırsatı bularak çeşitli defileler ve sergilerde yer alma fırsatı buldum. Artık Tech Dergisi ile sizde bu fırsatı bulacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

WhatsApp, kısa süre önce Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncellemeyi kullanıcılara sundu. Yeni sürüm olan 2.19.282, yakında çıkacak olan Whatsapp Koyu Mod...

Tıp

Xerox’tan Salgın Hastalık Takip Sistemi! Xerox Firması öldürücülük derecesi oldukça yüksek olan Ebola hastalığı için yakın zamanda Maven adında Salgın Hastalık Yönetimi sistemi geliştirdiklerini duyurdu....

Genel

Brand Finance tarafından yayınlanan 2015 yılının en değerli markaları açıklandı. Merakla beklenen bu liste tabikide bizleri şaşırtmadı. Lafı fazla uzatmadan başlayalım. 10)Walmart: Sam Walton...

Mobil

Bir süre önce Facebook tarafından alınan Whatsapp güncellenmeye devam ediyor. Facebook’un satın almasının ardından birçok özellik kazandırılan uygulama şimdilerde ise görüntülü görüşmeyi deniyor. Birkaç...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.