Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Turkcell T50 Güncellemesi

Turkcell T50 Güncellemesi

Turkcell’ in satış rekoru kırdığı T50 modeli orta segmenti bir hayli salladığını hepimiz biliyoruz.
Turkcell bu cihaz ile gerçekten çağ atladı diyebiliriz cihaz yüksek teknik özellikleri T40′ a göre değişen tasarımı hepizi şaşırtmıştı fakat bizleri daha çok şaşırtan durum Temmuz ayında satışa sunduğu T50 ye Ağustos ayında B14 sürümünden B17 sürümüne yükselten 98 mb. güncellemesiydi.
Android L sürümünün duyurulmasının ardından kullanıcılar Turkcell resmi Facebook sayfasına sormaya başladılar. Turkcell kullanıcılara aşağıdaki cevabı verdi.

Turkcell T50 cihazının mevcut yazılımı üzerinde Aralık ayı içerisinde geliştirme yayınlanacaktır. Ancak Android Lollipop sürüm güncellemesi planlanmamaktadır.

 
Yani Android L henüz sözkonusu değil. Bunu tekrar tekrar sormanıza gerek kalmıyor. Fakat gel gelelim asıl konumuz güncellemeye kullanıcılar sormaktan bıktı Turkcell aynı cevabı vermekten bıkmadı. Aralık ayı içerisinde beklenen güncelleme maalesef gelmedi.
Kullanıcılara Ocak ayı içerisinde performans iyileştirmeleri ile birlikte bir güncelleme geleceği söyleniyor. Ocak ayı içerisinde beklenen güncelleme kullanıcılara sunulacak mı? Merak konusu.
Güncelleme hakkında herhangi bir gelişme olduğunda siz takipcilerimize bildirilecektir.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı olan ve 13,7 milyondan fazla cihaza indirilen Turkcell’in bulut depolama servisi lifebox ‘a yeni özellik eklendi. Eklenen yeni özellikle beraber kullanıcılar, görmek...

Genel

Brand Finance tarafından yayınlanan 2015 yılının en değerli markaları açıklandı. Merakla beklenen bu liste tabikide bizleri şaşırtmadı. Lafı fazla uzatmadan başlayalım. 10)Walmart: Sam Walton...

Mobil

Bir süre önce Facebook tarafından alınan Whatsapp güncellenmeye devam ediyor. Facebook’un satın almasının ardından birçok özellik kazandırılan uygulama şimdilerde ise görüntülü görüşmeyi deniyor. Birkaç...

Mobil

Şu ana kadar indirdiğiniz uygulamalar, sizden hep bir şekilde para talep etmiştir. Bedava indirip uygulama içerisinde coin aldırmaya zorlaması veya oyunu indirirken para ödememiz gerekmekteydi....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.