Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde sık sık bahsedilen Iron Man temalı Galaxy S6 edge resmen tanıtıldı.
Kısa süre önce vizyona giren Yenilmezler: Ultron Çağı filminden sonra sık sık  bahsedilen telefon, Samsung tarafından Marvel için hazırlanan S6 edge, piyasadaki Galaxy S6 edge ile aynı özelliklere sahip. 64 Gb’ lık hafızaya sahip Iron Man temalı S6 edge, Canlı bir kırmızı ve altın renkleriyle oldukça güzel bir görünüme sahip. Ayrıca telefonun arka tarafında Iron Man’ in yüzü bulunuyor.
Galaxy-S6-edge-Iron-Man-Limited-Edition_KV1
Iron Man tasarımlı Samsung Galaxy S6 edge nin kutusuda telefon kadar hoş bir şekilde hazırlanmış. Kutu içerisinde kablosuz şarj ünitesi bulunuyor. Tony Stark’ ın reaktörlerine benzeyen şarj ünitesi de telefon kadar dikkat çekiyor. Kutu içerisinde birde telefonun arkasının çizilmesi karşın şeffaf bir kapak bulunuyor.
Dünya genelinde 1.000 adet üretileceği söylenen telefon, yarın Güney Kore’ de satışa çıkacak. Önümüzdeki ay ise Çin ve Hong Kong’ da satışa çıkacak. Ayrıca Samsung tarafından diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağıyla ilgili bir bilgi verilmedi. Telefonun kutu açılım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Hemen aşağıda bulunan butona tıklayarak resmi siteye de erişebilirsiniz.
[button color=”red” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://www.samsung.com/global/galaxy/avengers/”]Samsung Galaxy S6 Edge İron Man[/button] https://www.youtube.com/watch?v=wB6MId15cpo
 

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Mobil

Son zamanlarda rakiplerinden bolca eleştiriler alan Samsung, yeni modeli olan Samsung Galaxy S6 Edge’ yi uzaya gönderiyor. İngiliz perakende şirketi Tesco tanıtım için, Galaxy...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.