Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

realme’den, Kadınlar Günü’ne özel 400 TL’ye varan indirim fırsatı

Dünyanın en genç ve en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya kapsamında 400 liraya varan indirim fırsatları sunuyor. Online alışverişlerde geçerli olacak indirim fırsatlarından faydalanmak için son tarih 9 Mart.

Ülkemizde de büyük ilgi ile takip edilen, dünyanın en hızlı büyüme kaydeden teknoloji şirketi realme, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü inanılmaz indirimlerle karşılıyor. Online alışveriş sitelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında iyi bir hediye alternatifi arayan realme sevenler ve marka ile tanışmak isteyenler 400 TL’ye varan indirim fırsatlarından faydalanabilecek. Bugün itibarıyla başlayan ve 9 Mart tarihine kadar geçerli Kadınlar Günü Kampanyası Amazon Türkiye, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya kapsamında satış fiyatı 1399 TL olan realme C2 modeli 200 TL indirimle 1199 TL’den, 1699 TL olan 5i modeli 300 TL indirimle 1399 TL’den, normalde 2999 TL’den satılan realme XT ise 400 TL indirimle 2599 TL’den satışa sunulacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.