Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Özlediğimiz oyun Snake tekrar bizlerle

Nokia’ nın efsanevi oyunu olan Snake (yılan) oyunu yıllar sonra şimdi de akıllı telefonlarımıza geldi. 4Gamers tarafından yapılan yeni yılan oyunumuzun ismi Curve Snake. Eskisinden eksiği olmayan oyun yılların özlemini alıyor. Tabii ben yine sürekli çarpıyorum kuyruğuma ama neyse. Eski Nokia kullanıcılarından yoğun ilgi çekeceğe benzeyen oyun Google Play’ de indirilmiye bekliyor. Hemen aşağıdan butondan indirebilirsiniz.
 
Adsız
Ekrana dokunarak sağ sola döndürdüğümüz yılanımız bu kez daha kıvrak gibi geldi bana. Eskisinden daha keyifli bir yılan oyunu oynamaya hazır olun diyorum. 🙂 Ayrıca yaptığınız skorları da Facebook ve Twitter’ da paylaşarak arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.
[button color=”green” size=”big” alignment=”none” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FourGamers.Snake&referrer=utm_source%3D42matters.com%26utm_medium%3DWidgetWeb”]”Curve Snake” İndir![/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.