Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Operatörlerden Sahur Hediyesi

Geçen sene Ramazan ayı nedeniyle, Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri, kullanıcılarına sahurda kullanmaları için ücretsiz internet paketi hediye etmişti. Gece saat 02:00 ile 06:00 arası kullanılabilen internet paketi geçen sene hayli dikkat çekmiş ve birçok kullanıcı kullanmıştı.
F60A4957DE5E359D393BAE83CCBD1CD5
Bu Ramazan ayında da kullanıcılarını unutmayan Operatörler, tekrar saat 02:00 ile 06:00 arası internet paketi hediye ediyor. Şimdi Operatörlere göre paketlerin nasıl yapıldığını ve ne kadar internet hediye ettiklerine bakalım.
[cbtabs][cbtab title=”Turkcell”]Turkcell, kullanıcılarına 1 Ay (Ramazan Ayı Boyunca) Kullanabilecekleri 2GB internet paketi hediye ediyor. Hediye internetinizi almak için SAHUR yazıp 2222 ‘ye gönderebilirsiniz. [/cbtab][cbtab title=”Vodafone”]Vodafone da kullanıcılarına 1 Ay (Ramazan Ayı Boyunca) Kullanabilecekleri 2GB internet paketi hediye ediyor. Hediyenizi almak için KAZAN yazıp 4445 ‘e SMS göndermeniz yeterli.[/cbtab][cbtab title=”Avea”]Avea ise diğer operatörlerden farklı olarak kullanıcılarına Günlük 500MB hediye ediyor.  Hediye internetinizi almak için yapmanız gereken SAHUR yazıp 5555 ‘e SMS göndermek.[/cbtab][/cbtabs] [alert type=red ]Unutmadan Uyaralım!
Hediye internetleriniz gece saat 02:00 ile Sabah 06:00 arası kullanılabilirdir. Sabah saat 06:00’ dan sonra kullanacağınız veriler varsa kendi internet paketinizden yoksa tarifenize bağlı olarak ücretlendirilecektir. Bu konuda dikkat ederek kullanmanızda fayda var. [/alert]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.