Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Microsoft Spartan Mobile Geliyor

Microsoft’un Internet Explorer’dan sonraki yeni web tarayıcısı Spartan Windows 10 ile birlikte duyurulmuştu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Spartan’ın Windows 10 Mobil sürümde olacağı kesinleşti.
Microsoft yeni çıkardığı Spartan adındaki tarayıcı ile belli ki Internet Explorer’ın Windows kullanıcıları arasında kötü bir iz bırakması. Microsoft yeni tarayıcısı Spartan ile yepyeni bir sayfa açmak istiyor.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Spartan Telefonlarda Nasıl Gözükecek ? Microsoft’un Explorer e veda etmesinin ardından yerini dolduracağı ve isim konusunda da kesinliğini kavuşturduğu yeni tarayıcısı Spartan hakıında yeni...

Gelecek Teknolojileri

Nereden paylaşıldığı belli olmayan görüntüler Windows`un yeni tarayıcısı olan Spartan`ın görünümünün nasıl olduğu ortaya çıktı . Yeni gelen özellikler spartan`ı kullanışlı yapıyor Okuma modu görünümü, içerik menüleri , favoriler...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.