Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

iOS 9 Beta Herkese Açık!

Apple iOS 8 ile yaşadığı sorunları bastırmak için iOS 8.3 ve iOS 9. sürümlerini test edecek. Ve en önemlisi, iOS 9 Beta Herkese Açık Olacak!
Apple’ın mobil cihazlarında kullandığı işletim sistemi iOS, oldukça stabil bir işletim sistemi olmasına rağmen son 2 yılda kullanıcılardan çok daha fazla şikayet almaya başladı.
Bu şikayetleri azaltmak için iOS’u kullanıcıların alıştığı hale getirmek isteyen Apple, iOS 9 ile bunu başaracak gibi gözüküyor.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Mobil

Apple son olarak verdiği iOS 9.1 güncellemesinin ardından meraklıları için iOS 9.2 güncellemesinin final sürümünü yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda iOS 9.2 için Beta sürümleri ile...

Yazılım

Apple her geçe gün gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Sıradaki büyük güncellemesi ise iOS 9 olacak. Henüz Apple‘ dan resmi bir açıklama yok...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.