Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

iOS 9.3 Beta 1 Yayınlandı!

iOS-9-Beta-3-2-630x421
 
iOS 9.2.1 için final sürümünü daha yayınlamadan 9.3 Beta 1’i geliştiriciler için piyasaya süren Apple bu güncelleştirme ile kullanıcılara daha iyi bir iOS deneyimi yaşatmaya çalışıyor.
Şu anda geliştiriciler için yayınlanan iOS 9.3 Beta 1 güncellemesinin yanında; OS X 10.11.4, tvOS 9.2 ve watchOS 2.2 Beta sürümlerini de yayınlayan Apple, yenilikleri beraberinde getiriyor.
iOS 9.3 Beta 1 sürümü ilk bakışta Apple Watch odaklı gibi görünse de beraberinde bir çok yenilik getiriyor. iOS 9.3 Beta 1 ile ilk defa aynı iPhone’a birden fazla Apple Watch’u tanımlayabileceksiniz.
iOS 9.3 Beta 1 ile ayrıca eğitim odaklı çoklu hesap desteği geliyor. Bu özellik sayesinde bir uygulamayı birden fazla grup veya kişi kullanabiliyor
.
iOS-9.3-Night-Shift-1024x570

Night Swift

Night Swift bulunduğunuz yerde günbatımı olduğunda belirlemek için iOS cihazınızın saat ve konumunu kullanır. Daha sonra otomatik olarak gözlerinizin telefonun ışığından etkilenmeyeceğiniz bir seviyeyede ekran parlaklığını korumaya yardımcı olur.
 
Blue-Light-Reduction-Night-Shift-1024x723
 

Notlar

Apple Notlar, Touch ID özelliği kullanarak hassas verileri içeren notlar güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Bu özellik ile Apple , Notlar uygulamasını yükseltti. Ayrıca oluşturulan tarih, değiştirilme tarihi ya da alfabetik sıralama seçeneklerini kullanarak notları sıralayabilirsiniz.
 
 
Notes-Touch-ID-757x1024
 

Sağlık

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Ağırlık, Egzersizler ve Uyku gibi Sağlık Kategorileri şimdi daha anlaşılır. Yeni bir kaydırıcı menü vasıtasıyla Sağlık uyumlu uygulamaları bulmak kolaylaştı. Sağlık şimdi hareket, egzersiz görüntüler ve Apple Watch verilerini beraber gösteriyor. Bu, tek bir yerde tüm sağlık ölçümlerini görmek ve üçüncü parti uygulamalar ile kolayca paylaşılabilir sağlar.
 

İşte iOS 9.3 Beta 1 Güncellemesini Alan Modeller

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

ios-9-3-multiuser1-1280x683

Peki iOS 9.3 Beta 1 Nasıl Yüklenir?

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; eğer cihazınızın UDID kaydı varsa Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden veya cihazınızda önceki beta sürümlerinden herhangi birisi varsa Ayarlar > Genel > Yazılımı Güncelle menüsünden yükleyebilirsiniz.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Yıllardır CES sahnesine uzak olmayı tercih eden Apple, bu yıl CES 2020 fuarında HomeKit uygulaması ile yer alacak. Apple bu yıl fuarda akıllı ev...

Genel

Teknoloji devi Apple’ın iPhone 9 yerine çıkaracağı yeni cihazı SE 2’nin görselleri sızdırıldı. Uzun zamandır Apple‘ın, iPhone SE‘nin yenilenmiş versiyonunu çıkaracağı iddia edilen haberler...

Genel

Apple kullanıcılarını hayatını kolaylaştıran ve insan sağlığını da dikkate alan Apple Watch, 2015 yılında piyasaya çıkmış idi. Şimdilerde ise Apple, Watch serisi yerine Ring...

İnceleme

Apple konusunda tahminleri ile ün kazanan analist Ming-Chi Kuo İphone SE 2 ile ilgili sürpriz bir açıklama yaptı. Ming Ekim ayının başında İphone SE...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.