Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

iOS 9.3 Beta 1 Yayınlandı!

iOS-9-Beta-3-2-630x421
 
iOS 9.2.1 için final sürümünü daha yayınlamadan 9.3 Beta 1’i geliştiriciler için piyasaya süren Apple bu güncelleştirme ile kullanıcılara daha iyi bir iOS deneyimi yaşatmaya çalışıyor.
Şu anda geliştiriciler için yayınlanan iOS 9.3 Beta 1 güncellemesinin yanında; OS X 10.11.4, tvOS 9.2 ve watchOS 2.2 Beta sürümlerini de yayınlayan Apple, yenilikleri beraberinde getiriyor.
iOS 9.3 Beta 1 sürümü ilk bakışta Apple Watch odaklı gibi görünse de beraberinde bir çok yenilik getiriyor. iOS 9.3 Beta 1 ile ilk defa aynı iPhone’a birden fazla Apple Watch’u tanımlayabileceksiniz.
iOS 9.3 Beta 1 ile ayrıca eğitim odaklı çoklu hesap desteği geliyor. Bu özellik sayesinde bir uygulamayı birden fazla grup veya kişi kullanabiliyor
.
iOS-9.3-Night-Shift-1024x570

Night Swift

Night Swift bulunduğunuz yerde günbatımı olduğunda belirlemek için iOS cihazınızın saat ve konumunu kullanır. Daha sonra otomatik olarak gözlerinizin telefonun ışığından etkilenmeyeceğiniz bir seviyeyede ekran parlaklığını korumaya yardımcı olur.
 
Blue-Light-Reduction-Night-Shift-1024x723
 

Notlar

Apple Notlar, Touch ID özelliği kullanarak hassas verileri içeren notlar güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Bu özellik ile Apple , Notlar uygulamasını yükseltti. Ayrıca oluşturulan tarih, değiştirilme tarihi ya da alfabetik sıralama seçeneklerini kullanarak notları sıralayabilirsiniz.
 
 
Notes-Touch-ID-757x1024
 

Sağlık

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Ağırlık, Egzersizler ve Uyku gibi Sağlık Kategorileri şimdi daha anlaşılır. Yeni bir kaydırıcı menü vasıtasıyla Sağlık uyumlu uygulamaları bulmak kolaylaştı. Sağlık şimdi hareket, egzersiz görüntüler ve Apple Watch verilerini beraber gösteriyor. Bu, tek bir yerde tüm sağlık ölçümlerini görmek ve üçüncü parti uygulamalar ile kolayca paylaşılabilir sağlar.
 

İşte iOS 9.3 Beta 1 Güncellemesini Alan Modeller

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

ios-9-3-multiuser1-1280x683

Peki iOS 9.3 Beta 1 Nasıl Yüklenir?

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; eğer cihazınızın UDID kaydı varsa Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden veya cihazınızda önceki beta sürümlerinden herhangi birisi varsa Ayarlar > Genel > Yazılımı Güncelle menüsünden yükleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.