Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

indir.com Silikon Vadisi ’ne Gönderiyor!

indir.com Silikon Vadisi ’ne Gönderiyor!
 
2014  ve 2015 yıllarında gerçekleştirilen ve yoğun ilgi görerek bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci başladı.
slide-mobile-app
Mobil geliştiricilere ve mobil ekosisteme destek vermek amacı ile indir.com tarafından gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılacak olan uygulamaların 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayınlanmış olması gerekiyor.
Geliştiricilerin kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş bir kitleye tanıtmalarına imkan tanıyan yarışmada finale kalarak ilk 3’e giren katılımcıları birbirinden değerli hediyeler bekliyor.
Kesinleşen Ödüller:
Birinci;

  • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
  • Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
  • indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci;

  • Antalya’da 1 hafta tatil
  • indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü;

  • Antalya’da 3 gün tatil
  • indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversitelilere Özel Ödül; yarışma birincisine verilecek olan birbirinden değerli ödüllere ek olarak sadece “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü veriliyor.
img4
indir.com bu yıl 2 yarışma ve 2 etkinlik düzenliyor!
indir.com, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği, yoğun ilgi gören “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak, sadece Üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor.
Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmanın ödül töreni, kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversite’de gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak ve tüm öğrenciler davetli olacak.
Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” şartları ve katılım formu
Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan, bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşan herkesin katılımına açık “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” ödül töreni ise; indir.com tarafından bu yıl 2.’si gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, 14 Mayıs 2016 tarihinde, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapılacak.
“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” şartları ve katılım formu

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.