Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Imgur Android yenilendi

Resim, paylaşım servisi olan Imgur android uygulamasını yeniledi. Uzun yıllardır en çok tercih edilen resim paylaşım platformu olan Imgur android üzerinde de büyüklüğü göstermek istiyor. Yıllardır kullanıcıların gerek hızı gerekse basit arayüzü sayesinde tercih ettiği imgur da resimlerinizi kolayca depolayabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.
blankblank
Eski Android uygulamasının pek stabil çalışmaması nedeniyle yapılan güncelleme ile yepyeni bir uygulama ortaya koyulmuş. Önümüzdeki günlerde iOS içinde beklenilen uygulamayı android için indirmek istiyorsanız aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
[button color=”green” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imgur.mobile&referrer=utm_source%3Dandroidcentral%26utm_medium%3Dblog%26utm_campaign%3Dbloglink”]Imgur[/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İnternet

Ünlü çevrimiçi Fotoğraf upload(yükleme) sitesi Imgur, ücretli PRO üyelik sistemini sonlandırdı. Site de artık en ufak bir şey için bile ücret alınmayacak. PRO üyelik...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.