Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Canlı döviz kuru takip uygulamaları

Ülkemizde son günlerde yaşanılan olaylar neticesinde döviz kurları Türk Lirası karşısında değer kazanmaya devam ediyor. Bir çok vatandaşımızı ilgilendiren döviz kurlarını takip etmek ise bir hayli karmaşık bir hale geldi. İşini iyi yapan canlı döviz kuru takip uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

Ülkemizde son günlerde yaşanılan olaylar neticesinde döviz kurları Türk Lirası karşısında değer kazanmaya devam ediyor. Bir çok vatandaşımızı ilgilendiren döviz kurlarını takip etmek ise bir hayli karmaşık bir hale geldi. İşini iyi yapan canlı döviz kuru takip uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

TCMB – Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

TCMB Uygulaması Arayüzü

İlk uygulamamız olan TCMB içerisinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ nın duyurularını, faiz oranlarını, enflasyonu ve tabi ki döviz kurlarını bizlere sunuyor. Ayrıca uygulama içerisinde banknotlarımız hakkında detaylı bilgiler de içermekte. Aşağıdan uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler

İnvesting uygulaması arayüzü

Investing.com uygulaması geniş çaplı küresel ve yerel finansal verileri kolaylıkla takip edebileceğiniz araçları ile yatırımcılar için gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Kripto paradan, hisse senetlerine bir çok veriyi anlık olarak takip edebileceğiniz uygulama üzerinden anlık olarak alım/ satım bile yapabilirsiniz.

Doviz.com Güncel Kur Bilgileri

Doviz.com Uygulaması Arayüzü

Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler ve kripto para, döviz, altın ve borsa verileri takip edebilirsiniz. İstediğiniz döviz kurları, altın çeşitleri, kripto paralar ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans verilerini aynı anda takip edebilirsiniz. Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir, alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sizler için bir araya getirdiğimiz canlı döviz kuru uygulamalarını beğenip beğenmediğinizi kendi kullandığınız uygulamaları bizlere yorumlar kısmında belirtirseniz seviniriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.