Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Bütçe dostu "Yeni" Lumia

Sızdırılan bilgilere göre Microsoft bütçe dostu yeni bir Lumia telefon piyasaya çıkaracak. Bilgi, Windows Phone uygulamaları AdDuplex verileri vasıtası ile sızdırıldı. Bu bilgilere göre “RM-1072” kod adlı yeni 8.7 PureView modeli, uygun fiyatlı orta düzey bir Lumia olacak.
Yeni modelin tanıtım tarihi ise henüz belli değil. 8.7 PureView adlı Lumia modelinde 5 inçlik HD (High Definition) bir ekran yer alacak. Yeni Lumia’da kullanılacak işlemci ise Snapdragon 400. Telefonun arka kamerası model isminden de anlaşılabileceği üzere 8.7 MP “PureView” kamera yer alıyor. Yeni 8.7 MP’lik kamera Lumia 920/925 ile aynı modüle sahip olacak gibi görünüyor.
Yeni Lumia’da aynı zamanda 1 Gb ram, 8 GB dahili depolama, 2.200mAh kapasiteye sahip lityum iyon pil, çift SIM kart modeli ve 0.9 MP ön kamera yer alacak. Telefon 275$ gibi “ekonomik” bir fiyattan satışa sunulacak.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.