Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Mobil

Amazon Appstore 400.000'e Yaklaştı

Amazon’un Kindle cihazlarında kullanılan Fire OS işletim sisteminin uygulama mağazası Amazon Appstore’da uygulama sayısı yaklaşık olarak 400.000’lere yaklaştı.
400 bin oldukça iyi bir rakam. Özellike Windows Phone’un 500 bin tane uygulamaya sahip bir mağazası var, bu da Windows Phone’un da tahtının sarsıldığı anlamına geliyor. Her ne kadar Windows Phone’a yetişmek üzere olsa da, Amazon’un App Store ve Google Play’e yetişmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Amazon şirketin iklim değişikliğini protesto eden çalışanlarını mail yolu ile işten çıkartmakla tehdit etti. E-ticaret devi Amazon’un çalışanları şirketin çevre politikalarını beğenmedikleri için eylem...

Donanım

Herkes Amazon‘u online satış sitesi olarak bilirken Amazon buna son verip kendi işlemcisini çıkardı ve diğer firmaları geçmeyi planladığını söyledi. İlk internet tarihine yayınevleri...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.