Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Instagram Fotoğraflarınız En Çok Kimin Beğendiğini Öğrenme!

Son zamanların en hızlı yükselişini yakalayan Instagram, bir çoğumuz tarafından kullanılıyor. Tabii herkes kullanırken paylaştığı fotoğraflara beğeni gelmesini istiyor, çok beğeni çok çok beğeniii. Kimilerine o kadar çok beğeni geliyor ki fotoğraflarını kimin daha çok beğendiğini anlayamıyor yada fotoğraflarını kimin daha çok beğendiğini merak edenler oluyor. İşte bu yazımız kimin ne kadar fotoğrafını beğendiğini öğrenmek isteyenler için.

Best Bediies uygulaması

BestBuddies’ e ait bir ekran görüntüsü

Fotoğrafınızı kimin daha çok beğendiğini öğrenmeniz için “BestBuddies” isminde web uygulaması hazırlanmış. Bu siteyi kullanarak fotoğraflarınızı kolaylıkla kimin daha fazla beğendiğini istatistik olarak görebiliyorsunuz.
[divider]Nasıl Kullanırım?[/divider] Sitenin kullanımı oldukça basit. İlk olarak aşağıdaki butonu kullanarak siteye giriyoruz.  Ardından “GET STARTED” butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra bizi Instagram uygulama izin sayfasına yönlendiriyor. Burada Authorize  butonuna tıklayarak, analizin yapılmasını bekliyoruz. Kısa süre sonra fotoğraflarınızı en fazla beğenen 10 kişi listelenecektir.
Aman bunu da bahane edip ayrılmalar felan yaşanmasın da. Sonuç olarak çıkar der kız sen bu kızın fotoğraflarını benimkinden çok beğenmişsin felan diye trip atar sonra al başına belayı. Neyse biz şimdiden uyaralım 😀 Dikkat Edin!!
[button color=”pink” size=”big” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://bestbuddies.sweebleapp.com/”]Best Buddies’ e Gider!![/button] Bol beğeniler diliyoruz!

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Her geçen gün kullanıcı sayısı artarak devam eden, başta sadece mobil üzerinde kullanabildiğimiz Instagram, kullanıcıların isteği ve artışıyla birlikte instagram.com üzerinden’ de kısıtlı da...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.