Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Google Ramazan Ayını Unutmadı!

Bildiğiniz gibi Google bir çok özel günü unutmuyor ve o özel gün için doodle yada sayfalar hazırlıyor. Bu sefer Google, Ramazan ayına özel olarak bir sayfa hazırladı.
2015-06-19 12-15-12 Ekran görüntüsü
Siteye ilk girdiğimiz de bizi ingilizce karşılayabilir, endişe etmeden yan menüyü açıyoruz ve aşağıda bulunan dil seçeneklerinden Türkçe’ yi işaretliyoruz, bu şekilde siteyi Türkçe kullanabilirsiniz. Google, Ramazan ayına özel Türkiye ve diğer Müslüman ülkeler için hazırladığı sayfada, Ramazan ayına özel yeme içme, sağlık ve eğlence konularında bir takım kendi seçtiği faydalı bilgileri sayfaya yerleştirmiş. Kolayca erişebileceğimiz yemek tarifleri, nostaljik televizyon programları, sağlıkla ilgili bilgilerin yanı sıra Ramazan ayına uygun Uygulamalarıda listelemiş.  Ramazan ayı boyunca bolca ziyaret edeceğiniz siteye aşağıdaki butonumuzdan ulaşabilirsiniz.
[button color=”brown” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://ramadan.withgoogle.com”]Google Ramazan[/button]  
https://ramadan.withgoogle.com

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.