Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Gmail' e Geri Al Özelliği Geldi!

Biliyoruz hepiniz hergün e-posta atmıyorsunuz. Fakat atan kullanıcılarında yaşadığı bir zor durum olan giden e-postayı geri alamamak. Yaptığınız bir hata yada eksikten dolayı giden e-postayı geri almak isteriz fakat bunu yapma şansımız Gmail bu özelliği getirene kadar yoktu. Gmail yaptığı bir yenilik ile kullanıcılarının bu isteğine çözüm üretmiş durumda. Yanlış yolladığınız mailleri Gmail kullanıcısıysanız geri alabileceksiniz. Bu sayede yanlış giden, eksik yada hatalı mailleri kimseye birşeyler anlatmadan geri alabileceksiniz.
Gmail-logo
Gelelim bu özelliği nasıl kullanacağımıza.
[divider]Gmail E-Posta Geri Alma[/divider] Maillerinizi geri almak için yapmanız gerek şey oldukça basit. Aşağıdaki yolu takip ederek kolaylıkla, yanlış giden epostalarınızı geri alabileceksiniz.
İlk olarak ve tabiiki mecburen Gmail hesabınıza girmeniz gerekiyor. Daha sonra Ayarlar butonuna tıklayarak Ayarlar sekmesini açın. Açılan sayfada Genel böümünü göreceksiniz. burada bulunan “Göndermeyi Geri Alma” kutucuğunu işaretleyerek geri alma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.
Bir takipçimizden geri bildirim.
 

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.