Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Bilgisayardan Android' e Wifi ile Dosya Transferi

Bilgisayardan Android’ e Wifi ile dosya transfer etmeniz mümkün. Sizde kablo bağlayıp dosya göndermekten sıkıldıysanız bu uygulamayı çok seveceksiniz. İsmi Portal olan bu uygulama Bilgisayarınızdan, android cihazınıza dosyalarınızı kolayca atmak artak mümkün.
2015-06-20 15-54-39 Ekran görüntüsü
Bilgisayar ile Android cihazınız arasında Wifi yardımıyla köprü kurarak, tek seferde 1 GB’ a kadar dosya transfer edebiliyorsunuz. Dosya transferi için birçok yöntem olsa da, bu yöntem en kullanışlı ve kolayı olarak gözüküyor. Portal uygulamasını kullanmak için ilk olarak aşağıdaki butonu kullanarak Portal’ ın web sitene erişmek.  Ardından telefonunuza kurduğunuz portal uygulaması açarak web sayfasındaki QR kodunu okutarak bağlantıyı kuruyorsunuz. Ardından bilgisayarınızdan Android cihazınıza göndereceğiniz dosyaları sürükle bırak yöntemiyle transfer edebiliyorsunuz.
Portal-2
 
[button color=”white” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://portal.pushbullet.com/”]Portal Web Sitesi[/button] [button color=”green” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pushbullet.android.portal”]Portal, Google Play Bağlantısı[/button]  

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.