Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Bağımlılık yaratacak bir oyun daha geldi

Yaşınız yada yaşımız kaç olursa olsun zaman buldukça, bilgisayarda elimizin altında oldu mu mutlaka bir şeyler oynuyoruz. Geçtiğimiz günler de karşımıza çıkan Agar.io isimli oyunla birlikte artık oyun oynarken saati göremez olacak kadar bağımlı oluyoruz. Saatlerce bir hırs uğruna uğraşıp duruyoruz. İşte tam Agar.io unutuldu eskisi gibi oynanmıyor demeye kalkıştık ki. Bir baktık karşıdan yeni bir oyun bize el sallıyor.
2015-07-02 16-42-09 Ekran görüntüsü
Arrow Hero adında ki bu oyunda Agar.io gibi bizi saatlerce bilgisayar başında tutma potansiyeline sahip bir oyun. Bu sefer fareyle değil klavye ile saatlerce birlikte kalacağız. Oyun Guitar Hero oyununa benzeyen bir mantıkla oynanıyor. Parmaklarınız ne kadar hızlı ise bu oyunda da okadar fazla skora sahip oluyorsunuz. Sol taraftan sağ tarafa doğru uçan ok tuşlarına doğru zamanda doğru tuşa basarak puan topluyoruz. Ne kadar hızlı ve doğru basarsak oyun okadar uzayıp gidiyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizi, şu bizim meşhur butonla baş başa bırakıyoruz. Butonumuzu kullanarak yeni bağımlılık yaratan oyuna başlayabilir ve saatlerce oynayabilirsiniz.
[button color=”yellow” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://acelisweaven.github.io/arrow-hero/”]Arrow hero[/button]  

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.