100 GB Bulut Depolama Alanı Bedava

100 GB Bulut Depolama Alanı Bedava! Geçtiğimiz günlerde Amerika’da yaşayan OneDrive kullanıcıları için 100 gb’lık boş depolama alanı “ücretsiz” sunan Microsoft, artık dünya genelindeki tüm kullanıcılara bu depolama alanını sundu.
Yeni Windows sürümü Windows 10 ile yakaladığı satış rakamı ile gündemden inmeyen şirket, OneDrive kullanıcıları sevindirecek bir harekette bulundu.
Bing Ödülleri’nde Amerika’daki OneDrive kullanıcılarına 100 GB depolama alanı sunan Microsoft eleştirilerin sonunda bu depolama alanını tüm dünyaya sundu.
Bu oldukça güzel bir kampanya fakat sınırlı. 2 yıl süresince geçerli olacak. Fakat OneDrive’a yüklediğiniz dosyalarınız için korkmayın, 2 yıl sonra da dosyalarınız orada olacak fakat süre dolduğu için başka dosya yükleyemeyeceksiniz.

Turgut Berk Tarafından Yazıldı

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Bir Cevap Yazın