Asus yeni Oyuncu Monitörünü Tanıttı!

Asus Yeni Oyuncu Monitörü CG32UQ resmen tanıttı. Konsol oyuncu monitöründe güçlü aktörlerden olan ASUS, yeni bir cihazı görücüye çıkardı. 31.5 inç’lik harika bir ekran büyüklüğüne sahip monitörün, 4K yani 3840 x 2160 çözünürlüğe sahip olması ve bu çözünürlüğü desteklemesi harika bir haber. Aynı zamanda Nintendo Switch ile birlikte yeni nesil Xbox One X ve PS4 Pro ile de uyumlu olması, bu monitörün ne kadar güçlü bir cihaz olduğunu gösteriyor.

CG32UQ Tanıtım.

CG32UQ, harika arayüzü ve mükemmel konfigürasyonları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda cihazın HDR desteği olduğunu da hatırlatmak gerekir. Renk performansı açısından güçlü kontrast ve çözünürlüğe sahip olan monitörün, DisplayHDR 600 sertifikası ile geldiğini belirtmek gerekir.

Asus CG32UQ

Asus’un bu yeni monitörünün özellikle konsol oyuncuları için üretildiğini söylemek gerekir. Yani evet PC oyuncuları için de tercih edilebilir, ama genel olarak konsol oyun severlerin tercih ettiği platformlara hitap ediyor. İşlemci olarak AMD Radeon FreeSync kullanılan cihazda, GameFast teknolojisi denenmiş ve harika sonuç alınmıştır. Buna göre dilediğiniz zaman konsol oyunu oynamak için HDMI bağlantısı üzerinden girişleri yaparak hemen oyuna giriş yapabilir, ve harika oyun içi hız ve güçlü grafiklerle destekli bu monitör sayesinde, en güçlü oyunları dahi mükemmel bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, monitörü bağlayabileceğiniz ve 4K yani 3840 x 2160 çözünürlüğü destekleyen bir HDMI girişi.

Asus CG32UQ bir kullanıcı deneyimi.

USB 3.0 girişi İle Çevre Birimlerini Şarj Edebilirsiniz.

Cihazda aynı zamanda USB 3.0 girişi de bulunmakta ve bu giriş sayesinde, dilediğiniz USB girişi destekli cihazınızı tanıtabilir ve şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj desteğini sunan bu harika özelliği sayesinde hem oyun oynayabilecek, hem de oyun kollarının şarjlarının bitmesi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Murat Tarafından Yazıldı

Teknoloji, Oyun ve Linux Dünyasına İlgi duyan, Özgür Yazılım ve Programlama ile ilgilenen Yazmayı ve Okumayı seven birisi, ÖYAKDER Derneği Toplumsal Üyesi Mozilla’da geliştirici, Tech Dergi’de 2019’dan beri yazar.

1 Yorum

Bir cevap bırakın
  1. Murat bey, ürünü sahnenizde keşfettim çıkalı baya zaman olmuş ancak benim hoşuma gitti satın aldım 14.03 teslim tarihi teşekkürler.

Bir Cevap Yazın