Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Giyilebilir Teknoloji

Swatch NFC Özellikli Saat Üretiyor

Dünyanın popüler ve büyük saat üreticilerinden biri olan İsviçreli şirket Swatch, akıllı saat piyasasına adımını atıyor. Firma, NFC özelliğine sahip saatlerini yakın zamanda piyasaya sunacağını açıkladı.
Saat üreticilerinden biri olan Swatch, teknolojinin ilerlemesiyle geri kalmamak amacı ile akıllı saat piyasasına gireceğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde sporculara (voleybolculara) özel saat üreten firma şimdi de akıllı saat çıkaracağını bildirdi.
NFC’nin ne olduğuna dair ufak bir hatırlatmada bulunalım;
NFC sayesinde temassız şekilde saatinizi belli noktalara yaklaştırarak ödeme yapabileceksiniz.
Aynı zamanda akıllı saatinize NFC modları atayıp NFC yapıştırma/buton’larına yaklaştırdığınızda atadığınız mod’a göre çalışacak.

2 Mart 2000 doğumlu. 20 yaşında. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü ikinci sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan itibaren video oyunu tutkunu. Hikâye bazlı oyunlar asıl ilgi alanı. Aynı zamanda kendi çapında bir şeyler yazan, blogu olan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Giyilebilir Teknoloji

Popüler saat üreticilerinden biri olan Swatch, dokunmatik ekranlı saatini duyurdu. Sporculara özel olacak olan saat “Swatch Touch Zero One”‘ın özellikleri neler? Swatch Touch Zero...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.