Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Giyilebilir Teknoloji

Snapchat Akıllı Gözlük mü Üretecek?

Snapchat Akıllı Gözlük mü  Üretecek?
Snapchat, Google Glass‘ a benzer bir akıllı gözlük tasarlamak için yeni isimleri bünyesine katmaya başladı.
Günümüzde dakikada binlerce hikayeye fotoğraf ve video eklenen Snapchat in yakında akıllı bir gözlük çıkarabilme ihtimali var. Bu gözlükleri Snap atmak içinde üretebilirler, kesin olarak bilgi olmamasına rağmen CNET ‘de yayınlanan haberlere göre,  akıllı gözlük üretimi konusunda çalışacak yeni bir ekip oluşturulduğu bildiriliyor.

20160224-BC-Snapchat-2-1030x686
Bu projenin gizliden yürütülmesine rağmen işe alınan birkaç kişinin bu alanda tecrübeli isim olduğu dikkatleri çekiyor. O isimlerden Mark Dixon, Xbox ve HoloLens’ de görev almıştı. Ayrıca Snapchat mühendislik direktörü olan Eitan Pilipski daha önce, Qualcomm’ da telefon ve akıllı gözlükler için artırılmış gerçeklik yazılım platformunda görev almıştı. Bu kadroda ayrıca çeşitli markalara çerçeveler tasarlayan gözlük tasarımcısı Lauryn Morris de bulunuyor. Tüm bu isimleri bir araya getirildiğinde Snapchat Akıllı Gözlük mü Üretecek? sorularını aklımıza getiriyor. Bunu tabiiki bize zaman gösterecek öyleyse biraz daha bekleyelim ve Snapchat ne işler karıştırıyor öğrenelim.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Donanım

Sony geçtiğimiz aylarda Playstation markasının 20. yılına özel Playstation 1 renklerinde özel PS4 tasarlamıştı. Sınırlı sayıda üretilen konsol oldukça nadir ve değerliydi. Bu konsollardan...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.