Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Giyilebilir Teknoloji

Acer’dan Yeni Bileklikler

Acer’ dan yeni bileklik duyurusu geldi. Gelecek hafta yapılacak olan Comptex Fuarını beklemeden, üç yeni bilekliğini duyurdu. Acerin, Liquid Leap Active, Liquid Leap Fit ve Liquid Leap Curve isimli aktivite bileklikleri, farklı renklere ve özelliklere sahip. Gençlerin yoğun ilgi duyması beklenen bu aktivite bilekliklerinin özellikleri ise şu şekilde.Liquid Leap Active modeli, kayışların değiştirilebilme imkanı bulunuyor,  daha önceki aktivite bileklikleri gibi akıllı telefonlarınızdan gelen bildirimleri ve uyku takibi yapabiliyor. Ayrıca telefona gelen mesajları görebiliyor ve arama yapabiliyor. Ekstra olarak medya içeriklerinizi kontrol imkanı da sağlıyor.


Liquid Leap Fit, modeli ise Active modelinde bulunan özelliklere ek olarak stres sensörü ve kalp hızı sensörüne sahip. Renk seçenekleri ise siyah, gümüş ve altın olarak bildirildi.
Liquid Leap Curve, 1,40 inç kaavisli ekrana sahip, metal çerçeveli bileklik, tasarım olarak diğer modellerden kendini kolayca ayırıyor.

Bu aktivite bilekliklerinin  hangi fiyata ve ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmiyor.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.