Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Yeni Oyuncu Monitör Serisi ViewSonic Elite Tanıtıldı!

Görüntüleme sektörünün devlerinden olan ViewSonic, yaptığı lansman ile yeni oyuncu monitörü Elite serisini tanıttı.

Beşiktaş Vodafone Park Stadyumu’nda basına özel olarak yapılan lansmanda beş yeni oyuncu monitörü tanıtıldı. Viewsonic Elite serisinin parçası olan bu beş monitör son teknoloji ürünleri kullanıyor.

lansman

Lansmanda, ViewSonic İş Geliştirme Müdürü Burak Aydın, “PC Gaming Donanım Pazarı sürekli artan talep nedeniyle her yıl yüzde 8 ila 10 büyüme gösteriyor. Bu büyümenin en hızlı gerçekleştiği pazar ise ViewSonic’in de içinde bulunduğu monitör grubu. Oyuncuların hep daha iyisini istediği Gaming monitörü pazarında yalnızca 2019 yılı verilerine göre ciro yüzde 72 arttı. Oyuncular düz ekranlar yerine teknolojisi giderek gelişen Curved (eğimli) ekranları tercih ediyor”ifadelerini kullandı.

Yeni Monitörlerde Çarpıcı Hız Aşırtma Teknolojileri

Elite serisinin son üyesi olan XG270QG monitörleriyle 144 Hz ekran yenileme hızını 165 Hz hıza çıkartabiliyor. Elite serisi monitörler, oyun severlere en gerçekçi deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Görüntüleme sistemlerinde LG ile ortak bir çalışma içinde de bulunan Viewsonic monitörlerinde IPS ve Nano IPS teknolojisini kullanıyor. Ayrıca Elite serisi monitörlerde RGB aydınlatmaya, tam ergonomik tasarıma ve G-SYNC destekli uygulamalara yer verilmiş. 1ms tepki süresine sahip olan monitörler oyun deneyimini gerçeğe yaklaştırmayı hedefliyor.

viewsonic monitör

Kesintisiz ve Akıcı Oyun Deneyimi ile Karışınızda ViewSonic Elite XG270QG

Talebin daha performanslı ürüne doğru arttığı Gaming monitörü pazarında ViewSonic Elite XG270QG monitörü eşsiz bir oyuncu deneyimi sunmak için tasarlandı. 27 inç’lik boyutuyla gerçek 1 ms tepki süresine sahip Elite XG270QG IPS Nano teknolojisiyle oyunculara en iyisini sunmayı hedefliyor. 144Hz yenileme hızını XG270QG hız aşırtma ile 165Hz’e çıkarabilen monitör Elite XG270QG NVIDIA G-SYNC teknolojisi ile çığır açıyor. Hızlı oyunlarda bile kesintisiz ve akıcı oyun keyfi sunan monitörler aynı zamanda yeni Nano IPS panel teknolojisiyle daha derin ve canlı renklerle oyunlara hayat veriyor. Ekstra olarak %98 DCI-P3 renk kapsamına sahip XG270QG 2560×1440 (QHD) çözünürlüğüyle oyun atmosferini en iyi şekilde kullanıcılarına taşıyor.

Tasarımında oyuncuların taleplerine göre kurulumu da dikkate alan Elite XG270QG modeli dahili bir mouse kablosu tutucusu, kulaklık asacağı, ultra ince fırçalanmış alüminyum tabanı ile en ince ayrıntısına kadar oyuncuların ihtiyaçları için tasarlanmış durumda.

viewsonic elite xg270qg

Elite serisi oyuncu monitörleri için ilk kez piyasaya sunulan Elite RGB Controller ile oyuncular, 16,8 milyondan fazla RGB LED seçeneği ile ekranlarını kişiselleştirebilecek durumdalar. Bir OSD yazılım uygulaması olan Elite Display Controller ile de oyuncular ekran kumandasını kullanmadan tek tuşla ekran modlarını değiştirebiliyor.

Bizleri de etkinliğe davet eden PR ekibine, ViewSonic şirketine ve lansmana ev sahipliği yapan Beşiktaş yönetimine teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Anlık Haberlerimizi Takip Edebilirsiniz!

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.