Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Türk Telekom’dan: Dijital Depo

Türk Telekom’ dan Dijital Depo isimli yeni bulut depolama servisi geldi. Hem App Store’ dan, hemde Google Play Store’ dan indirerek kullanabileceğiniz uygulamada, Türk Telekom 2 GB ücretsiz depolama alanı hediye ediyor.

Türk Telekom Dijital Depo

Bağımsız bir bulut depolama uygulaması olan Dijital Depo‘yu kullanmak için Türk Telekom kullanıcısı olmanız gerekmiyor. Bu uygulamayla kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları, videoları, müzikleri ve dosyalarını güvenle saklayacak ve akıllı cihazın başına bir iş geldiğinde bile Dijital Depo‘ ya yüklediği dosyalarına kolaylıkla ulaşabilecek.

Otomatik yedekleme özelliği de bulunan uygulamanın çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anında Dijital Depo‘ya yükleyerek sizin için güvenle saklayacak. Başlangıçta 2 GB ücretsiz depolama alanı sunan uygulama, 50 GB, 500 GB, 1 TB depolama alanları sunuyor ve 4.99 TL‘ den başlayan fiyatlarla seçenekler sunuyor.

Dijital Depo neler sunuyor?

Uygulama kullanıcılarına bir çok alanda fayda sağlıyor bunlardan bir kaçını şöyle sıralayabiliriz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
  1. Yedeklediğiniz dosyalara, farklı cihazlardan kolayca ulaşabilme.
  2. İstediğiniz kişiler ile kolaylıkla dosyalarınızı paylaşabilme.
  3. Rehberinizi yedekleme ve diğer cihazlarınıza aktarabilme.
  4. Dosyalarınızı cihazınızın depolama alanı yerine bulut sunucularda depolayarak cihazınızda yer sorununu ortadan kaldırma. gibi bir çok alanda kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.