Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Tubidy Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bu sefer sizler için Tubidy sitesini inceleyeceğiz, bakalım neymiş, ne değilmiş bu Tubidy.

Tubidy Nedir?

Bildiğiniz gibi, (bilmiyorsanız da şimdi öğrenmiş olacaksınız.) Tubidy bir video arama motoru. Yani en azından kendinden öyle bahsediyor.  Aslında mobil kullanıcıları hedef alan Tubidy bir video platformu diyebiliriz. Kendinize hızlı bir şekilde hesap oluşturarak kendi playlistlerinizi oluşturabilirsiniz. Elinizdeki videoları yükleyebilirsiniz (fakat yüklediğiniz videoların telif hakkı sorumluluklarını üstlenmiş oluyorsunuz, bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor.), ayrıca arama bölümünü kullanarak bulduğunuz videoları kolaylıkla çeşitli formatlarda indirebilirsiniz, (Mp3, Mp4 vs.)  Kısacası Tubidy video ve müzikleri indirebileceğiniz, playlistler oluşturabileceğiniz, kendi videolarınızı yükleyebileceğiniz bir platform.


Tubidy Nasıl kullanılır?


Tubidy’ in yukarıda söylediğimiz gibi birçok fonksiyonu mevcut bunları sırasıyla ele alalım.
Playlist Özelliğini Kullanma
Öncelikle bir video aratıyoruz. Videomuzu bulduktan sonra üzerine tıklıyoruz ve sayfanın altında bulunan Add to Playlist butonuna tıklıyoruz. Ardından açılan sayfadan, playlistinize isterseniz isim verebiliyor ve “Make private” seçeneğini kullanarak da gizli şekile çevirebiliyorsunuz. Ardından “My Account” menüsü altında bulunan “My Playlist” menüsüne tıklayarak playlistinize ulaşabilirisiniz. Playlistinizi hazıraldıkdan sonra videolarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz. 
Video Yükleme
Eğer sizde bu platforma video yüklemek istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit, Menü sekmesinden bulunan “My Account” menüsü altında bulunan “Upload” menüsünü kullanarak video yükleme sayfasına erişebilirsiniz. Upload sayfası açıldığında, Videonuzun başlığını, açıklamasını girerek video dosyanızı seçtiğiniz de alttaki doğrulama kodunu girerek upload butonuna bastığınız da videonuz kısa sürede yüklenecektir.
Video ve Mp3 olarak indirme yapmak
İstediğiniz videoyu öncelikle sitede aratıyoruz buldukdan sonra videomuza birkere tıklıyoruz ve açılan sayfadan istediğimiz formatı seçiyoruz, istediğimiz formatı seçtikden sonra yeni bir sayfa açılacak oradan tekrar aynı formatın ismi geçen butonu kullanarak istediğimiz videoyu, mp3, mp4 yada istediğiniz mevcut formatlardan birini kullanarak indirebilirsiniz.
 

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.