Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Gelecek Teknolojileri

Tesla Powerwall tanıtıldı!

Tesla Powerwall tanıtıldı!

Tesla, güneş enerjisini depolayan piller geliştirdi. Şirket, Tesla Powerwall adı verilen ürünü Los Angeles‘ da tanıttı. Tesla Powerwall, güneş enerjisini depolayarak, hem gündüz hemde gece, elektrik ihtiyacını 10 kWh‘lık haftalık ve 7 kWh‘lık günlük şeklinde karşılayabilecek 2 model olarak üretildi.
Powerwall__Tesla
Duvara monte edilen Tesla Powerwall; kömür, doğal gaz, petrol gibi fosil yakıtların yerine, Güneş enerjisinden faydalanılan yenilenebilir bir enerji kaynağı olarak, gelecek için büyük bir Teknoloji görevini görüyor. Şirketin CEO su tarafından yapılan açıklamada ise Powerwall ların daha büyük kapasitelere çıkartılarak, endüstriyel alanlarda da kullanılarak geleceğin enerji ürünü olabilir dedi.
Untitled-1
Yaklaşık olarak yaz aylarında piyasada olması beklenen Powerwall, şuanda internette ön siparişe çıktı. Powerwall ‘ın fiyatları ise kapasitelerine göre 3000 Dolar ve 3500 Dolar olarak duyruldu.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.