Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Tekno Abiler Steam Etkinliği

Tekno Abiler olarka takipçilerimize bir güzellik yapalım dedik ve Steam üzerindne oyun dağıtalım dedik. Şuana kadar 4 arkadaşımıza oyunları hediye edilmiştir. Bu 4 arkadaşımızdan kimisine güzel oyunlar çıkmışken kimisine de ufak oyunlar çıkmıştır. Bu sistem tamamen otomatik olarak işlemektedir. Şansınıza DLC bile çıkma ihtimali vardır.
Etkinliğimiz 1-2 gün sonra sona erecektir. Eğer hala etkinliğimiz hakkında bilgin yoksa aşağıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsin.
[divider]Steam Etkinliği Nedir?[/divider] Steam etkinliği Tekno Abiler olarak kullanıcılarımıza oyun hediye etmek amacıyla düzenlediğimiz etkinliktir.
[divider]Etkinliğe nasıl katılırım?[/divider] Etkinliğe katılmanız için herhangi bir özel koşul yoktur, beğen paylaş vs. gibi. Etkinliğe katılmak için sitemizin yan alanında gün içerisinde rastgele değişen steam hediye görselindeki kodu altında bulunan butonu kullanarak ilk olarak bize iletmeniz gerekiyor. Kodu doğru şekilde ilk bize ulaştıran takipçimize sistem otomatik olarak seçtiği oyunu oyuncumuza belirttiği mail üzerinden gönderecektir.
Etkinliğimize 1 kere katılan takipçilerimizin kazandıkdan sonra tekrar katılmamasını rica ediyoruz. Diğer takipçilerimizin de oyun sahibi olabilmeleri adına bu ricamızı lütfen dikkate alın.
[divider]Şu ana kadar yayınlanan kodlarımız[/divider]  
hediye hediye2 hediye3 hediye4

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Tekno Abiler takipçileri, bildiğiniz gibi sitemiz bir süre paylaşım yapmayı durdurarak yaz tatiline ayrıldı. Yaz sıcaklarında gelen çoğu haberi sizlerle paylaşamasakda yeni sezonda, yani...

Genel

Tekno Abiler TV Çıktı! Tüm Tekno Abiler takipçilerine duyurulur. Artık bizi internet kanalımızdan da izleyebilirsiniz. Sizlerle daha güzel vakit geçirmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz....

Genel

Sende Yazar Olmak İster misin? Sitemiz yeni bir yapılanma süreci içerisindedir. Bu süre içerisinde kendine güvenen, deneyim kazanmak isteyen ve günde 2 makalesini keyif...

Genel

Tekno Abiler Çekiliş Vakti Siz takipcilerimize hediye verme zamanı geldiğini düşündükve sizlere aşağıdaki hediyeleri hazırladık. Çekiliş ile toplamda 6 takipcimiz bizden aşağıdaki ödülleri kazanacaktır....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.