Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Tekno Abiler Çekiliş Sonuçları!

Tekno Abiler Çekiliş Sonuçları!

Sevgili Tekno Abiler takipcileri çekilişimizin kazanan talihlileri belirli oldu. Çekilişe yoğun katılımınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Birçok takipcimiz formu yanlış doldurması ve birden çok katılması nedeniyle çekilişe katılmaya hak kazanamadı. Çekilişimizi video ile duyurmayı planlıyorduk ama sağlık problemlerimizden dolayı video kaydı yapamadık. Bu konuda endişe duymamanız için aşamaların tek tek ekran görüntülerini aldık bu görüntüleri aşağıdan görebilirsiniz. Çekilişlerimiz random .org üzerinden yapılmıştır. Çekilişlerimiz devame decektir bizi takip etmeye devam edin.
[divider]Kazanan Talihli Numaralarımız[/divider]
Playstation 4 Kazanan Talihli Numaramız

blank
Parmak Mouse Kazanan 2 Talihli Numaramız
blank

Akıllı Buton Kazanan Numaralarımız

blank

[divider]Kazanan Talihlilerimizin İsimleri[/divider] [toggler title=”Playstation 4 Kazanan Talihlimiz” ]Ali Erdem Genç[/toggler] [toggler title=”Parmak Mouse Kazanan 2 Talihlimiz” ]Barbaros Kalyoncu ve Feride Usta [/toggler] [toggler title=”Akıllı Buton Kazanan 3 Talihlimiz” ]Ayşenur Köksal, Ahmet Kasap ve Umut Işık[/toggler] Kazanan arkadaşlarımıza en kısa sürede ulaşılacaktır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
[divider]Kazanan Talihlilerimiz[/divider] blank
blank
blank
blank
blank
TEKNO ABİLERİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN ÇEKİLİŞLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR!

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Tekno Abiler Çekiliş Vakti Siz takipcilerimize hediye verme zamanı geldiğini düşündükve sizlere aşağıdaki hediyeleri hazırladık. Çekiliş ile toplamda 6 takipcimiz bizden aşağıdaki ödülleri kazanacaktır....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.