Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması

Ülkemizde ve Dünyada yaşanılan gelişmeleri her an mobil cihazlarınızda takip edebilmek için kullanabileceğiniz uygulamaları sizler için derledik. Severek kullandığımız ve düzenli olarak haberleri takip ettiğimiz uygulamaları sizlerle paylaşmadan önce bir çok anlamda inceleyerek ve kullanarak tavsiye ediyoruz. Haber uygulaması denildiğinde akla bir çok farklı uygulama gelecektir fakat bu uygulamaları kullanım ve deneyimlerimiz neticesinde sizlerle paylaşıyoruz.

Konuyu daha fazla uzatmadan uygulamalara geçelim.

1- SQUID – Haberler & Dergiler

Squid Uygulaması

Squid ile Spordan modaya, teknolojiden, dünyadan haberlere kadar 100 farklı kategoriden istediklerinizi seçerek ve 40 farklı ülke arasından istediklerinizin haberlerini yerel dilinde okuyabilirsiniz. Haberleri direkt kaynağından okumanızı sağlayan Squid ayrıca Okuyucu Moduyla da çeşitli özellikler sunuyor. Ayrıca bu uygulama üzerinden bizim haberlerimize de ulaşabilirsiniz.

SQUID - Haberler & Dergiler
SQUID - Haberler & Dergiler
Developer: Squid App
Price: Free
‎SQUID - News & Magazines
‎SQUID - News & Magazines
Developer: Njuice
Price: Free

2- Flipboard

Flipboard Uygulaması

Keşfedecek ve takip edecek çok sayıda ilgi alanı ve kişi sayesinde fotoğraftan haberlere, seyahatten teknolojiye, tasarımdan yemeklere kadar herkesin ilgisini çekecek haberlere ve içeriklere bu uygulama üzerinden ulaşabilir ve ilgi duyduğun 9 kategoriye hızlıca ulaşabilirsin. Ayrıca seninle aynı ilgi alanlarını paylaşan Flipboard topluluğun diğer üyeleriyle iletişime geçebilirsin. Bu haber uygulaması hakkında fikirlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Flipboard
Flipboard
Developer: Flipboard
Price: Free

3- Sputnik

Sputnik Uygulaması

Sputnik ile uluslararası haberlere, analizlere ve online radyo yayınlarına 7/24 ulaşabilir, beğendiğiniz makaleleri kaydederek çevrimdışı olduğunuzda da okuyabilirsiniz. Yukarıdaki uygulamalar gibi Sputnik de son dakika haberlerine hızlıca ulaşabilir, bir çok kategoride yerel ve dünyadan haberlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sputnik
Sputnik
Developer: Rossiya Segodnya
Price: Free
‎Sputnik News
‎Sputnik News
Developer: Sputnik News
Price: Free

Bu yazımızı beğendiyseniz ve daha fazla bu tarz içerikler istiyorsanız yorum kısmından bizlere tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca bunların haricinde bir haber uygulaması kullanıyorsanız bizlere deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.

Bizleri Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Anıl Durgun Tarafından Yazıldı

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Bir Cevap Yazın