Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Tasarımcılar İçin Stock Resim Siteleri

Biliyorum biraz geç oldu ama, işler güçler ne yapalım. Şimdi siz tasarımcı ve tasarımcı adayı kardeşlerim, hepimizin ortak sorunu güzel bir arkaplan yada başka birşey için kullanacağımız bir görseli bulmak. Çok sancılı bir süreç ara tara bulamıyoruz. Ama neyse ki işimizi kolaylaştıran bir kaç stock resim hizmeti veren site var. İşte o siteler sırası ile sizlerle. Aşağıya oluşturduğumuz butonları kullanarak tüm bu sitelere kolaylıkla erişebilirsiniz. İşte o resim siteleri.
188H
[button color=”green” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://picjumbo.com/”]Pic Jumbo[/button] [button color=”white” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://www.unsplash.com/”]UnSplash [Favorim][/button] [button color=”green” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://littlevisuals.co/”]Little Visuals[/button] [button color=”white” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://deathtothestockphoto.com/”]Death To The Stock Photo[/button] [button color=”yellow” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://superfamous.com/”]Super Famous[/button] [button color=”pink” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://www.gratisography.com/”]Gratisography[/button] Listemiz çok uzun olduğundan 2 parça yazı olarak yayınlamayı düşünüyoruz. Bu yazımızda bu kadar yeterli olacağını düşünerek, diğer siteleri de bir sonraki yazımızda yayınlayacağız. Her birinde birbirinden kaliteli görselleri bulacaksınız.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.