Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Steve Jobs Ölmedi mi? Komplo Teorisi Gerçek mi?

Reddit isimli internet sitesi üzerinden yayınlanan fotoğraf “Kendi ölümünü taklit ettikten sonra, Steve Jobs Mısır’da saklanıyor” cümlesiyle paylaşıldı. Steve Jobs’a benzerliği paylaşılan fotoğrafla fark edilen “Steve Jobs’ın ikizi” internet üzerinden birçok tartışmaya ve teoriye konu oldu.

Kahverengi uzun bir elbise giyen fotoğraftaki adam, Steve Jobs gibi gözlük kullanıyordu ve sakalı vardı. Hatta çıplak ayaklı bir şekilde oturan adam, Apple’ın kurucusu Steve Jobs’ın beyin fırtınası yaparken çıplak ayaklı olduğunu söylediği zamanları akla getirdi.

Steve Jobs, Bahse konu olan Reddit Gönderisi.

Reddit’te paylaşılan fotoğraf 80 bin kere tıklanarak Reddit‘te güncel konu olarak tutuldu. Bir kullanıcı “Bunun bir şaka olduğunu bilmeme rağmen ağzım açık kaldı. Bu adam tesadüf olamayacak şekilde Steve Jobs’a benziyor.” dedi. Başka bir kullanıcı ise, “Adamın oturma şekli bile Steve Jobs’ın oturmasıyla aynı.” diye yorum yaptı.

Birbirinden farklı şakalar ve teoriler birbirini izledi. Yapılan teorilerden birisi, fotoğraftaki adam ile Steve Jobs’ın ikiz olduklarını fakat doğumdan son ayrı düştüklerini söylerken bir başka teori ise, Steve Jobs’ın ölümünü uydurduğunu ve şu an Mısır’da yaşadığını öne sürdü.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Bazı kullanıcılar ise fotoğrafın altına yazılan cümlenin çok provakatif olduğunu öne sürdü. Bir kullanıcı Steve Jobs’ın yarı Arap olduğunu ve Mısır’da saklanıyor oluşunun çok da zor olmayışını söyledi.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Oturum aç

Bir cevap bırakın

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.