Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Steam Oyun kodu dağıtıyoruz

Steam

Geri dönüşümüz şerefine çekilişsiz, şartsız takipçilerimiz için Steam Random Key (Rastgele Oyun Kodu) dağıtıyoruz. Geçmişte yapmış olduğumuz onlarca çekiliş ve hediye dağıtımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ayrıca bu oyun kodlarını kazanmanız için herhangi bir şartı yerine getirmeniz ve çekilişe katılmanıza da gerek yok.

Nasıl Steam Random Key kazacanacağız?

Oyun kodlarını kazanmanız için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak. Sıkı takipçilerimiz bir hayli bu fırsattan faydalanacak. Steam kodlarını nasıl paylaşacağız madde madde sizlere anlatalım ve sonrasında ilk kodumuzu paylaşarak paylaşımlarımıza başlayalım!

  • Steam oyun kodlarını sitemizde yayınlanan bazı içeriklerimizin içerisine ekleyeceğiz. Sitemizin tüm haberlerini takip eden takipçilerimiz bu içeriklerin içerisinden oyun kodunu ilk önce kullanarak rastgele bir oyuna sahip olacak.
  • Sitemizin Soru-Cevap kısmında açılan sorulara ve cevapların içerisine ekleyeceğiz. Sitemizin soru platformunu kullanan takipçilerimiz oyunlarına sahip olacak.
  • Sitemizin İnstagram sayfasından belirli aralıklarla Hikaye üzerinden paylaşım yaparak sizlere ücretsiz oyun kodlarınızı sunacağız.
  • Sitemizin Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden yapacağımız paylaşımlarımızın içerisine de oyun kodları gizleyeceğiz.
  • Sitemizin yorum kısmını kullanan takipçilerimizi de unutmuyoruz ve sitemizdeki içeriklerimize yapılan yorumların içerisine de oyun kodları gizleyeceğiz.

Son derece basit!

Gördüğünüz gibi ücretsiz olarak bir oyununa sahip olmanız son derece basit. Bizi takip ediyorsanız her an bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Oyun Kodu: GLF3A-PBR98-Z0ACY

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.