Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Spotify ebeveyn denetimi geliyor

Spotify ebeveyn denetimi geliyor. Çok beklenilen özellik olan ebeveyn denetimi Spotify Aile Hesapları üzerinde aktif hale geliyor. Herkes çocuklarının güzel müzik dinleyerek vakit geçirmesini ister. Spotify bunu göz önünde bulundurarak çok yakında Aile hesapları için güzel bir seçenek sunacak.

Ayda 20,99 TL karşılığında 6 hesaba kadar ekleyebileceğiniz Spotify Aile Paketiyle kullanabileceğiniz bu özellik, explicit (müstehcen) olarak işaretli şarkıları filtreleyerek çocuğunuzun hesabında görülmesini engelleyecek.

Spotify Logosu
Spotify Logo

Normalde mevcut olan bu özellik, her kullanıcı kendi hesabından açıp kapatabildiği için ebeveynlerin denetimi olmadan çocuklarında bu özelliği açıp kapatmasına olanak tanıyordu. Gelecek olan özellikle bunun önüne geçilerek çocuklarınız için daha kaliteli bir ortam yaratacaktır.

Aile Paketinin sahibi, alt üyelerin explicit(müstehcen) filtresini değiştirebilecek. Bir defa filtre açıldığında, alt üyeler hesap yöneticisinin yardımı olmadan filtreyi kapatamayacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Spotify, bu özelliğin yanı sıra “Aile Çalma Listesi” özelliğini de duyuruyor. Spotify’ ailedeki herkesin sevebileceği parçalardan oluşan özel bir çalma listesi oluşturuyor. Bu özelliği “Daily Mix” gibi düşünebiliriz fakat bu özellikle sadece bizim sevdiğimiz değil ailemizin de sevdiği parçalar çalma listesinde yerini alacak. Ailecek bir yolculuğa çıkarken çalma listesi oluşturacak vaktiniz yoksa bu özellik sayesinde herkesin sevebileceği parçalar yolculuk boyunca sizlere eşlik edecek.

Spotify, yeni aile özelliklerinin önce İrlanda’ da yayınlayacağını, daha sonra kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılarının kullanımına sunacağını bildiriyor.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.