Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Sizde Yazar Olmak İster misiniz?

Hey!
Duydun mu?

Tekno Abiler ekibine yeni yazar arkadaşlar arıyoruz. Bizimle gönüllü olarak, hem öğrenmek hemde paylaşım yapmak isteyen arkadaşlarımız başvuru formunu hemen doldurabilir. Biliyoruz biz size maaş vs maddi bir kazanç sağlayamıyoruz fakat neşeli bir aile ortamı ve kendi aramızda eğlenceli etkinlikler vaat ediyoruz. Bildiğiniz gibi sürekli bir şeyler paylaşmıyoruz. Herkes için uygun olan vakitler de kendi aramızda eğlenceli etkinlikler düzenleyerek güzel zamanlar geçiriyoruz.
Ekibimize katılan arkadaşlarımıza hızlı bir eğitim veriyoruz, yazıların ve görsellerin nasıl olacağı, hangi saatlerde ve hangi süre zarfında paylaşılacağı konusunda. Tabii birkaç teknik bilgide veriyoruz, böylece ekibimize katılan arkadaşlarımız hem deneyim kazanacak hemde birçok yeni şey öğrenecek. Böylece aramızdan ayrılmak isterse güzel bir birikimle ayrılmış olacak.  Şimdi sizde bizimle çalışmak ve ekibimize katılmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve bizde sizin başvurunuzu inceleyelim.
Teknoloji’ yi seviyoruz! Ama sizi daha çok… <3
Ben aşağıdaki formu göremedim diyorsan al sanada buton vereyim, bunu kullanarak forma ulaşabilirsin.
[button color=”red” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://goo.gl/forms/TVGH0c9y3c”]Forma Gidelim Lütfen![/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.