Sende Yazar Olmak İster misin?

Sende Yazar Olmak İster misin?
Sitemiz yeni bir yapılanma süreci içerisindedir. Bu süre içerisinde kendine güvenen, deneyim kazanmak isteyen ve günde 2 makalesini keyif içerisinde yazacak. Hiçbir kimsenin hakkını çalmayacak, çiğnemeyecek arkadaşlarımız sitemize yazar olarak başvurabilirler.
1509755_1429142670710573_3861687693313000433_n
Yazarlık için başvurmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki formdaki alanları eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Bazı alanları boş bırakılan, saçma sapan yazılar yazılan başvurular değerlendirilmeyecektir.
Formda Yazan  Başvuru Şartlarını Tamamiyle okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir. Şartları uymayan arkadaşların başvurmamaları daha uygundur. Başvuruları değerlendirilmeyecektir.
WordPress deneyimi olan arkadaşlarımız daha öncelikli olacaktır.
[divider]Tekno Abiler Bize Ne Kazandıracak?[/divider] Tekno Abiler yazar kadrosuna katılan arkadaşlarımız, blog yazarlığı konusunda bir çok şeyi öğrenecek seo ya uygun yazı yazmayı yazı yazarken hangi kurallara uyulması gerektiği gibi ileri ki internet serüvenlerine daha deneyimli devam edeceklerdir.
 
[divider]Başvuru Formu[/divider]

Anıl Durgun Tarafından Yazıldı

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Bir Cevap Yazın